Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hardphone mobiltelefon beüzeme...

Hardphone mobiltelefon beüzemelése? Vmi használható termékleírás létezik?

Figyelt kérdés

Kaptam e-mailban "használati útmutatót": használhatatlan, semmire nem jó! [link]

Erről a kütyüről van szó, annyit írnak,hogy "vegye le a hátlapját és helyezze be az akkumulátort"

Azt nem írják, hogy fajszerral, vagy kisbaltával, kés hegyével, eldugott speckó gombbal, szezámra nyílik, vagy milyen praktikával, merthogy még qrvanyázással körített feszegetésre se mozdul a hátlap! Valamilyen módon csak nyitható! Mi a titok nyitja, segítsetek!



#beüzemelés #Hardphone
2023. jún. 21. 09:52
 1/8 2*Sü ***** válasza:
Ha jól látom, erről a készülékről van szó: https://www.youtube.com/watch?v=ej_mpyTphQA
2023. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, arról, amit linkeltem. Ez valami "noname" izé, de mindjárt kipróbálom, tényleg nehezen törik-e. Kék-szürke doboza van, Hardphone GSM Mobile Phone felirattal
2023. jún. 21. 10:03
 3/8 A kérdező kommentje:

Nézem a kisfilmet: talán csak feliratában különbözik a 2 teló.

Akkor megpróbálhatom ezt is alulról feszegetni?

Abban különösen jó vagyok, hogy amihez hozzáérek, azt tönkrevágjam.

Körmöm nincs, úgyhogy gondolom, késsel kísérletezzek. Jobb tipp?

2023. jún. 21. 10:09
 4/8 2*Sü ***** válasza:
Amit linkeltél az is egy noname telefon (hiszen nincs megjelölve a gyártója), ami felépítésében a legapróbb dizájnelemekig teljesen ugyanannak tűnik. (Egy noname telefonnál egy nagyobb megrendelés esetén azt nyomtatnak a készülék előlapjára, dobozára, amit csak a megrendelő kíván. Illetve maga a gyártó is különböző feliratokkal dobhatja piacra a terméket, attól függően, hogy milyen piacra szánja. Az adott felépítésű készüléket megtaláltam vagy négyféle elnevezéssel.)
2023. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 2*Sü ***** válasza:
A kés jó lehet. Én egy tompább evőkést választanék.
2023. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elnézést, műszaki bizbaszokhoz, internekhet síkhlye vagyok.

Mindegy, a probléma lényegét látod: mit tegyek? (mielőtt falhoz -om!)

2023. jún. 21. 10:17
 7/8 A kérdező kommentje:
oké, majd referálok
2023. jún. 21. 10:18
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]

Nagyítóval is látható a háti rész. Fényesebb, kontrasztosabb a négy csillagcsavart ábrázoló megtévesztés mellett a plasztik, mint itt ezen a képen látod, ott próbáltam nyitni.

Naná, hogy nem ott kellett volna, sokkal "lejjebb".

Hátlap leműtve, ráadásul egy darabban maradt! De a tervezőnek még az édes anyja is csuklik, az ziher!

A hüvelykujjam egy sérüléssel gazdagabb, de eskü, mégegy ilyen melóba nem megyek bele, túl fájdalmas és véres művelet.

De remélem, így már kiküszöbölhető, hogy egy 21ezer Ft-os teló a használatba vételt követő harmadik napon tönkremenjen, csak mert én lettem a használója.

Amit el nem hagyok, azt töröm, naponta 3X elejtem, megkarcolom... Nem való nekem

semmi komolyabb kütyü, vagy bármi, amire odafigyelni, vigyázni kell.

Amúgy meg gyűlölöm a mobilt, leginkább óra helyett látom hasznát.

De mivel beteg vagyok, 0-24-ben mellettem kell legyen.


Nagyon szépen köszönöm a segítséget, mindenkinek további szépet, hasznosat!

2023. jún. 21. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!