Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Keresek egy olyan mobil...

Keresek egy olyan mobil applikációt ami megjegyzi mikor mit csináltál?

Figyelt kérdés
kb Ilyen program létezik? ha én reggel 10kor iszok egy sört, akkor csak kattolok egy gombra az applikációban ami megjegyzi, és még időt is el ment mellé, aztán ha mondjuk délután is iszok egyet akkor ugyan ezt elmenti ha rá kattolok

2023. júl. 31. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
És ki viszi be ezeket az adatokat? Honnan fogja tudni, hogy éppen mit csinálsz, milyen szenzorok adataiból és hogyan ismer fel?
2023. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogyne létezne. Úgy hívják jegyzetek, szépen felirogatod amit csináltál.
2023. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amúgy annyira van most lehetőséget, hogy a google maps-nak van idővonala pl: ez figyeli mikor hol voltál, ha éppen be volt kapcsolva hozzá megfelelő GPS és adatkapcsolat.

Más esetben lehet lesz ilyen, de ahhoz kamara rendszer kell mindenhol és cselekmény azonosító AI.

2023. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szirty ***** válasza:

"...ami megjegyzi mikor mit csináltál?"


Én?

:-o

2023. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen étel-italos témát akarsz, akkor pl yazio


Javaslom valami hackelt premium változatot tölts le: google yazio+apk


Ha alkoholosat, akkor alcotrack a kedvencem. Tökjól számolja a véralkohol szintet.


De ha jól értem neked nem ilyen speckós kell, hanem általános valami... biztos van, denem.ismerek. próbáld megkérdezni chatgpt-t vagy bing chat-et

2023. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én iPhoneon csináltam erre egy parancsot. Diktálás van benne és amit mondok azt egy jegyzetbe beírja, előtte pedig beírja a dátumot, óra percet. Még annyival meg lehet bolondítani hogy a helyet is beírja.
2023. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"OK Google! Make a note 'i drank a beer at 10' "
2023. aug. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!