Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem készült el sose a...

Miért nem készült el sose a Half Life3?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka?

2023. aug. 12. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
2023. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Fél életem, fél halálom, a Half Life 3-mat majd kivárom.


Szerintem idő kell hozzá még. De most itt az AI, tehát kevés idő.

2023. aug. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
17%
Mert egy gyökér cég a Valve. Nagy ívbe tesz a Gamer közösség igényeire.
2023. aug. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem akarnak csalódást okozni. Duke nukem forever volt valószínűleg a fő ok. Tönkre mennének benne.


És láthatjuk a cyberpunknál is, hogy ha túl nagyok az elvárások egy játékkal, akkor... egyszerűen nem megy. Akkor inkább fejlesztenek egy csgo-t. Annak kell örülni inkább, hogy megpróbáltak egy réteg spin-off játékot (alyx). Megnézték legalább, hogy mi van, ha kis közönséget tudnak elérni (vr miatt), milyen a visszhang, milyenek az elvárások stb. Szerintem jó volt.


De másik példa: GTA 6. Beteges elvárások vannak ezzel szemben is. Már úgy néz ki meg fog jelenni. De inkább lehúzzák a nyóccázötvenedik bőrt is az 5-ről, mert nem mernek kiadni semmi újat, ami esetleges bukás lenne. Húzzák halasztják a fejlesztését az újnak ennek is.


Nyilván főleg a kiadók felől van ez a nyomás, akik csak a pénzt látják ezekben. A Valve ugye kiadó és fejlesztő is még mindig.

Én nagyon remélem, hogy vanak már akkorák, hogy össze tudják szedni az eredeti csapatot, és le tudják fejleszteni az új részt. A steam-mel, a cs2-vel, a deck-kel és a többivel szerintem jól célba értek. Épp válságban vagyunk, tehát pár év múlva felívelőben kell lennie a gazdaságnak is, nagyobb kereslet lehet a videojátékokra. Szóval talán egy ilyen időszakra is várnak. Egy új elder scrolls részt is mióta várunk...


Szóval ja, a pénzt jobban szereti mindenki, még a kreatív részleg is. Ez van. Várunk...

2023. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert a Valve most már pénzt csinál, nem játékot.


Az utóbbi 10 évben csinált egy VR idétlenkedést, ezen kívül csak életben tartotta a live service játékait (CS:GO, TF2, DOTA2).


Egy új nagy költségvetésű single player játékon kevesebbet keresnének, mint egy új kés skinen CS:GO-ban.

2023. aug. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!