Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows update Error. Valaki...

Windows update Error. Valaki tud segíteni? Lentebb le írtam az egész problémát ami fenn áll.

Figyelt kérdés
Amikor megnyitom a Windows Updatet a számítógépemen ezt írja ki: "Something went wrong. Try to reopen Setting later." Már 3 napja ezt írja és egyszerűen nem tudom mit tegyek. Már meg néztem az összes videót YouTube -on és egyik se működik. Annyira jöttem rá hogy a "Services" -be ki van kapcsolva a Windows Update , de egyszerűen ha megpróbálom vissza kapcsolni akkor meg azt írja ki hogy: "Error 1053: The service did not responding to the start or control request in a timely fashion." És amióta fenn áll ez a hiba azóta a Microsoft Storet sem bírom használni. Az lehetséges hogy ez azért van mert be léptem az Insider programba? És én már töröltem az emailem az Insider programból de a baállításokban még mindig azt írja hogy benne vagyok meg amikor megnyitom a Microsoft Storet akkor is azt írja hogy: "Microsoft Store Insider"

#Microsoft #error #windows update error #Error 1053
2023. aug. 27. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezt.

- parancssor futtatása rendszergazdaként:


Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth


Természetesen minden parancs után Enter. Ha kész utána újraindítás!

2023. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Működött!🙏

2023. aug. 27. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!