Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A messenger küld emailt ha...

A messenger küld emailt ha ismeretlen eszközről történik a bejelentkezés?

Figyelt kérdés
Nem kérek gúnyolódást meg tényleg csak a kérdésre a válasz érdekel. Párom megcsal és szeretném kideríteni hogy kivel.
2023. aug. 31. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Küld, durva is lenne ha bárki beléphetne egy fiókba és ott szabadon garázdálkodhatna anélkül, hogy a tulajdonos erről nem értesül. Egy új eszközről történő belépés mindig figyelmeztetéssel jár, és ott marad az eszközlistában is dátummal, IP címmel, egyéb azonosítókkal.
2023. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem szokott küldeni. De fogalmam sincs, hogy ez egy beállítas, ami kikapcsolható, vagy minek következtében. Lényeg, hogy nekem be van kapcsolva a kétlépcsős azonosítás, tehát csak a telefonommal lehet belépni.
2023. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Párom megcsal és szeretném kideríteni hogy kivel."


De nem rohadt mindegy, kivel? Otthagyod, csókolom.


Nem is tudom eldönteni, melyik a gerinctelenebb, utolsó féreg viselkedés: a hűtlenség (mert ez bizony két ember hibája), vagy a kémkedés. Levéltitok megsértése ráadásul btk tétel, csak megsúgom. Mondjuk nem mintha a fajtádat érdekelné.

2023. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!