Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Driver frissítés után a...

Driver frissítés után a laptopom nem látja a hálózati kártyát, pedig be van dugva a lan ethernet kábel és működik is, hogyan oldhatom meg?

Figyelt kérdés
Pár napja lefrissitettem driver boosterrel a használtan vett laptopom és azóta nem tudok rajta kábeles netet használni, hogyan tudom megoldani? Nyomtam driver booster visszaállítást, volt hálózati és internetes visszaállítás is, de még így is semmi. Egyik ismerősöm azt mondta, hogy a driver booster talán rendszereszköznek telepítette. Mit tegyek?

2023. szept. 8. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Eszközkezelőben távolítsd el-újraindítás-telepítés, de előbb töltsd le hozzá a gyártói driverét.

Vagy rendszer-visszaállítás korábbi időpontra.

2023. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze másik gépen a letöltést... :))
2023. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hagy a pcsaba a kvazi malware driver boostert. Szedd le a hivatalos oldalrol a friss drivereket.
2023. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Visszaállítás korábbi időpontra ahogy írtam megvolt, eltávolítani pedig nem tudom eszközkezelőben, mert nem is mutatja csak a wifi drivereket.
2023. szept. 8. 22:16
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyomtam driver booster visszaállítást>>>erre gondolsz? Mit értesz eze pontosan?

Gyártói oldalról letöltöd a drivert, az a megoldás...

2023. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha megy a wifi akkor megoldható erről a gépről is.
2023. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És melyik drivert töltsem le netről hozzá?
2023. szept. 8. 22:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem netről valahonnan, hanem a hivatalos, gyártói oldalról. Ahhoz az eszközhöz, amelyik működésében hibát tapasztalsz. Esetedben ethernet/LAN drivert kell keresned.
2023. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]

innen a netowrkingtől letöltöttem és lefuttattam mindet, kivéve a smart screenes valamit (?) de még igy sem jó

2023. szept. 8. 23:59
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha többé ne használj "driver booster" és hasonló programot ha nem akarsz ekkorákat szívni. 😎
2023. szept. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!