Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért jelzi a Messenger azt,...

Miért jelzi a Messenger azt, hogy elérhető vagyok?

Figyelt kérdés
Előfordult már párszor, hogy amíg aludtam az ismerőseimnek kijelezte, hogy elérhető vagyok pedig aludtam. Miért lehet ez? Nem adtam meg a jelszavam senkinek és nincs belépve senki más a fiókomba.
2023. nov. 2. 23:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy miután lerakom a telefont és elmegyek aludni még néhány percig elérhetőt jelez, hanem alszok és pl. hajnal 5kor random kijelzi, hogy éppen elérhető vagyok közben meg este 10től reggel 8ig folyamatosan alszok, a kezembe se veszem a telefont.
2023. nov. 2. 23:43
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
10 éve is össze-vissza jekezte ezt.
2023. nov. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, sokan panaszkodnak rá, de nekem eddig semmi problémám nem volt vele ilyen szempontból. Nagyon idegesít, hogy az ismerőseimnek ezt jelzi, mikor nincs úgy.
2023. nov. 3. 07:55
 4/4 anonim válasza:
100%
Régen is rossz volt, bug halmaz az egész. Én arra gyanakodtam, hogy ha éjszaka kapsz értesítést a telefonodra, akár más applikáció küldi, ugye az felvillan és esetleg a messenger ilyenkor jelez elérhetőnek. Ki tudod kapcsolni hogy mások és te se lásd az elérhető állapotot.
2023. nov. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!