Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes lehet már felrakni a...

Érdemes lehet már felrakni a windows 11 23H2 updatet?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert sokszor olvasni,hogy egy új frissítés sok rendszert kavar meg.

2023. nov. 3. 04:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Előzetesen nagyon jó dolgokat tartalmaz a pack. Mármint... a többsége alapvető dolog, amiért a windows közösség évek-évtizedek óta könyörög. De végre meghallgatást nyertek a kívánságaink. Pl végre képes lesz kitömöríteni a rar fájlokat a fájlböngésző, nem kell winrar/7zip. Ezt így legaláb 20 éve meg kellett volna csinálni. Visszakapjuk a lehetőseget, hogy a tálcán ne legyenek összevonva az ikonok. Tehát ezzel a frissítéssel lesz végre használható a rendszer. Csomó hasonló szarság jön.


Amúgy érdemes lehet várni vele egy hetet, hogy a többség feltelepítse és kijöjjenek a hibák, ebben igazad van. Nem kritikus dolgok amiket frissítenek, el lehet lenni nélkülük még egy hétig. De jó ha vannak.

2023. nov. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyen vindóz frissítést nem érdemes felrakni. A hibákat nem javítják, a több ezer biztonsági résből talán egyet javítanak, viszont közben lassítják a rendszert, új hibákat okoznak, rosszabb esetben úgy tönkreteszik, hogy csak az újratelepítés oldja meg.
2023. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1/


Külföldi oldalakon több helyen pl aszt írták a fájlkezelő ami alapból nem gyors vagy lassabb lett pl vagy nem változott semmit a sebessége.Akkor volt aki azt írta csupa haszontalan dolog van a frissítésben de nagyon jelentkező hibákról csak telepítésnél írtak,hogy többszöri kattintás után volt hajlandó települni vagy valami hibával leállt a telepítés.

2023. nov. 3. 12:52
 4/6 A kérdező kommentje:

2/


Na nekem ez nem nagyon hiányozna 2 hetes friss telepítésnél.

2023. nov. 3. 12:53
 5/6 SIDLER22 ***** válasza:
100%
Én ha még Windows felhasználó lennék, Win 10-et használnék a helyedben amíg le nem jár a támogatottsága aztán áttérnék 11-re. A régebbi Windows mindig jobban fut mint az újabb. Ez azért van mert a Windows forráskódja már eleve egy katyvasz ezért nehéz benne bármi komolyabbat is módosítani, arról nem is beszélve, hogy profit orientált a vállalat ami mögötte van. Vagyis nem a felhasználók véleménye érdekli, hanem, hogy minél több pénzt csináljanak belőle. Ha már a felhasználók kezdik otthagyni a rendszert, ezzel pénzt veszítve, akkor behoznak egy-két újítást, hogy lenyugodjanak a kis csírák aztán mehet tovább a lerántás... Mindig próbálják foltozgatni, díszítgetni grafikailag a rendszert, de ez valójában nem módosítás hanem ráépítés az előző rétegre ami meg lassítja a gépet.
2023. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5/


Felraktam vagy 2 hete a win11-et azt aláírom,hogy a win10-nél felraktam gondom se volt itt meg néha néha jelentkezik egy egy anomália de amúgy sem,mi gondom vele.Minden ugyan úgy fut rendesen 23H2-őt meg tegnap felraktam semmi gondom de az csak valami előzetes lehetett mert jött egy másik 23H2 ami meg már a funkciókhoz való azt még nem raktam fel mert több helyen olvastam problémát.Még kicsit várok vele de amúgy tökéletesen működik a gépem,de most kicsit jól esik,hogy dizájnban lett egy kis frissesség pedig elsőre nekem sem tetszett a windows 11.Amúgy meg a legtöbb cég profit orientált ennek meg nem tudsz mit csinálni.

2023. nov. 4. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!