Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új Apple Macbook Pro, 2...

Új Apple Macbook Pro, 2 millió forint. Vajon az apple fanboyok tudják, hogy a túlárazott laptopuk kb olyan erős, kint az én 5 éves Dell laptopom, amit 150ezerért vettem 😂?

Figyelt kérdés
[link]
2023. nov. 3. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy tudják-e.


Na és te tudtad azt, hogy a 99-es évjáratú 1.0-es Swift pont ugyanoda visz el, ahova a 40 milliós M5 BMW?


Szaladj és mondd el az összes M5 tulajnak, hogy kár volt 40 milliót elkölteniük, hahun van 80.000-ért is ezres Swift.

2023. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el a bolthoz is, és tájékoztasd szegényeket, hogy megvezetik a gonoszok! Csinálj molinót és táblát is! 🤣

(Ja mielőtt valaki betalálna, nem izgat az ára, és az se aki kifizeti.)

2023. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok Apple fanboy, de azért nézz utána hogy mire képes a saját fejlesztésű ARM processzoruk (ebben ugye legfrissebb M3 Max van). Hidd el, gyorsabb. Az 5 éves Dell laptopod meg elbújhat a fenébe, azért 150ezerrel ne nevettess már 🤣
2023. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kiváncsi lennék a Dell gépre és az összehasonlítás metódusára?

Mert úgy szoktam ilyen irányban informálódni, és az Apple megoldásai tetszenek az Intelnek és az AMD-nek (akarnak ilyesmit fejleszteni) csak nem lett olyan rossz. 😉

2023. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4


Hát úgy hasonlította össze, hogy lenyomta a klaviatúrán az A betűt és ugyanaz jelent meg a Dell gépén mint a Macbookon.


Utána lenyomta az Entert, és a kurzor egy sorral lejjebb ugrott a saját gépén is, meg a Macbookon is.


Ebből az a következtetés, hogy pont ugyanazt tudja a Dell gépe, mint a MacBook Pro.

2023. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Argloss ***** válasza:
Terepjáró vs Forma1 autó. Teljesen más kategória a kettő.
2023. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne etessétek a trollt. Az elektronikus kategóriába teszi ezeket a kérdéseket. Előtte iPhoneos trollkérdésekkel bombázott.

itt a következő kérdése

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

ezt is rossz helyre tette a majom először.

2023. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 CspCsj ***** válasza:

Ez is olyan "elméletileg VS gyakorlatilag" kérdés?

Elméletileg a kérdezőnek a laptopja 2 milliót ér, gyakorlatilag meg 5 éve ért 150ezret...

2023. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!