Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fog lejebb menni a Macbook ára?

Fog lejebb menni a Macbook ára?

Figyelt kérdés

Macbook Air M1-re gondolok. Most a legjobb ár 369 ezer, fog ez lejjebb menni? Black Friday-t érdemes megvárni?

Vagy eltekintve a BF-től, várható, hogy mostanában fog csökkenni az ára?



nov. 15. 11:43
 1/1 anonim válasza:
100%

Az a baj, hogy az Apple elég stabil árakon megy hosszabbtávon is.


Érdemes szétnézni használt piacon is, csak az akksi ciklus számra kell figyelni (hányszor volt feltöltve) meg az esztétikára.


Én is Air M1-et vettem kb. 2 hónapja, nem vártam már tovább, bár azért sem mert nekem munkára kellett nagyon nem tudom neked mire.


Végül a notebook.hu 10 havi 0%-THM -es ajánlata mellett döntöttem, akkor volt 389.000Ft, ebbe belefizettem 100.000Ft -ot a helyszínen, így havi 28.990Ft -ot kell kiköhögnöm.


Sok sikert!

nov. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!