Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudom, ha valaki...

Honnan tudom, ha valaki letilt google chet-ben?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom ez a régi hangouts utódja. Úgy emlékszem, ha ott valaki letiltott nem küldte el az üzeneteket, egyből vissza dobta. Itt is ugyan ez lenne?

Adott egy személy aki szerintem letiltott, viszont az üzeneteim elmennek, látom hogy épp "távol van"

Miből tudom biztosra, hogy letiltott vagy sem?



dec. 26. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sehonnan.

A Google Chat súgóban azt írják, hogy "If you use a Google Workspace account and the person you blocked is in your organization, they can still tell when you're online."

Vagyis ha workspace-es fiókotok van, ha letiltott, te láthadod az ő állapotát, de magán profillal - én úgy értem - nem láthatnád, miután letiltott.

dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Mindegyikünknek magán profilja van elvileg.

Azóta már kijelezte, hogy látta az üzenetem.

dec. 28. 14:41
 3/3 A kérdező kommentje:

Hátha valakinek majd még jól jön.


Azt hogy aktív, távol van lehet látni.

Az üzeneteket nem küldi el vissza dobja, régebbi üzenetet törölni enged, de módosítást menteni nem.

dec. 29. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!