Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes vennem?

Milyen laptopot érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Laptop vàsàrlàsàt tervezem.Olyat szeretnék,amin pl.simàn menne a GTA 5,Farming simulàtor néhàny része,Minecraft több moddal stb...Néztem gamer laptopokat is,de àrban kedvezőbbet szeretnék.Kb.200-250 ezer között.Làttam 200 alatt is,de teljesen tanàcstalan vagyok.

jan. 1. 11:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy mindenképp laptopot szeretnék.
jan. 1. 11:50
 2/7 anonim válasza:
Asus tuf dash f15?
jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
72%

linkelj mar parat kerdezo vagy irj pontos tipust parat amit talaltal


3050 vga alatt ertelmetlen jatekra laptopot venni

ezek pedig 250 tol!! indulnak

oke lehet te hasznaltan neztel, ott meg mondjuk mas jo regebbi vga is szobajohet, de ujonan nincs mas

legalabbis amik neten felelhetok

helyi kisboltokba nem tudja senki mi van le kell irnod


igp s ilyen arban nem lesz jo arra amire hasznalni szeretned muszaj rendes vga s


neha persze lehet akcio nem tudom van e most es becsuszik 200 hoz egesz kozel 3050 es is megeshet

jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazàból màr több helyen is néztem,de a napokban kezdtem nézegetni a "Voda" oldalàn,mivel annàl a szolgàltatónàl vagyok évek óta,így kedvezmény is lenne,ha minden igaz.Ezeket néztem:

Hp255610

Lenovo IdeaPad 1

Asus VivoBook M515UA-EJ559W

Asus VivoBook Go E15E1504GA-NJ284TW

Asus Vivobook15X1504ZA-NJ435TW


Bocsi,a linkelés nem erősségem telefonról!:D Igzàból kisfiának szànnàm a jàtékokat,de ő még kicsi is egy komolyabb géphez.Azért keresek most àrban elfogadhatóbbat,mert szerintem pàr év múlva jobban fog értékelni valami menőbb jàtékkonzolt.:D

jan. 1. 13:22
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
47%

#4 ez mind integralt videokartyas nincs bennuk kulon dedikalt videokartya kulon sajat memoriaval

vagyis sokkal gyengebbek jatekra

sok jatek pedig rosszul megy vagy el se indul integraltal


arukereson most ez a legolcsobb 3050 es (meg van egy picivel olcsobb Acer sokkal kevesebb boltban, es ez talan erdemesebb vetel is)


igazabol mindegy, multimediara, internetre meg kisigenyu jatekokra azok is jok, ha ennyire sporolsz akar legolcsobb


ilyen arban mind budget gep, vagyis gyenge anyaghasznalatu, nem hosszutavu, jatek teljesitmenyuk meg nagyon alacsony

jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
63%

lemaradt a link hogy mit vennek mashol ha (majdnem) legolcsobbat jatekra akarnam


[link]

jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!:)
jan. 1. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!