Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Videókártya hibás lenne? mert...

Videókártya hibás lenne? mert nem indul el a játék azt irja ki error grapics driver grafika. N vidia márkájú videókártya. Betettem egy AMD Asus videókártyát és ennél nincs hiba, rögtön indul a játék.

Figyelt kérdés
jan. 8. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

? Az Nvidiát tetted elösször az AMD helyére azt vissza cserélted?

Az Nvidia driverét feltelepíteted?

jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem az AMD helyére tettem, ez az Nvidia kártyát a szerelő tette be, ő telepítette fel. KB 1 éve vettem újonnan. Még 2 év garancia van. 1 évig semmi baja nem volt, pár napja viszont játszani akartam de nem engedi elindítani a Cs-gót. Nem ad jelet, azt írta ki " error graphich". Utána kivettem az Nvidia kártyát, betettem az AMD-t, telepítettem a saját frissítőjét és azzal rögtön indult a játék. Ja meg amikor az új Nvidia kártya volt bent akkor a képernyőn a monitor fekete volt, kiírta nincs jel! Majd vissza viszem a szerelőhőz amint ad idő pontot. Valami olyant mondott a telefonban, a kártya nem lehet hibás, ez valami telepítési hiba amit az Nvidia nem fogad el. De mi lehet ami zavarja? És az AMD-t meg nem!
jan. 9. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!