Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lehet használhatatlanul...

Mitől lehet használhatatlanul lassú a tabletem?

Figyelt kérdés

Ilyen tabletről van szó: [link]

Nem mai darab, 2-3 éve vettem valahogy. Persze sose volt egy villám, nem is vártam tőle, de azért használható volt. Mostanra nagyon lassú lett, akad, lefagy sima böngészés közben is. Csináltam gyári visszaállítást, 1-2 hétig jobb volt most ugyanúgy lassú. Lehet vele valamit kezdeni, vagy egyszerűen elavult és le kell cserélni?



febr. 12. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Tabletet nem érdemes venni. Az összes egy lassú szar.
febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Android frissült rajta? alapból gyenge volt,egy újabb Android gallyra vághatta ami valószínűleg nem lett jól optimalizálva rá.
febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fukapapa27 ***** válasza:
Belülről csináltál gyári visszaállítást vagy az elején mikor bootol a bekapcs és vol +-al? ha az utóbbi akkor belülről csinálj gyári visszaállítást és ott menj arra, hogy mindent töröl!
febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 nem értek veled egyet. Én rendszeres tablet használó vagyok.

Tervezéshez, jegyzeteléshez, skicc rajzolásokhoz, PDF olvasáshoz, ágyban böngészéshez, tökéletes. Mivel van tollja is, így nincs ujjal való bénázás se.


Nyilván 2 gyártó maradt: Apple, Samsung és mind2höz van toll.

febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!