Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telefonon ha egyik ismerősömet...

Atakaka kérdése:

Telefonon ha egyik ismerősömet hívom, 3-4 csengés autómatikusan kisipól a csengés, és ezt én is be szeretném állítani, hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

márc. 5. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
bocsi hogy nem hasznosat írok, de én meg pont ezt szeretném kiszedni amit írsz anyám telójából hogy ne nyomja ki magától pár csengés után. hátha tud valaki segíteni
márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívásátirányítást kell beállítani "nincs válasz" esetén a hangposta számára. Ez néhány csörgés után aktiválódik és kisípol. Ha viszont kikapcsolod nem lesz hangposta abban az esetben, ha nem veszi fel, csörög egy ideig aztán megszakad. A "foglalt" arra vonatkozik, ha mással beszél épp, a "nem elérhető" pedig ha ki van kapcsolva/nincs térerő. Ezekre külön-külön lehet állítani.
márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2# nekem úgy van beállítva hogy a végtelenségig is csörögne ha a másik fél nem nyomja ki
márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 nem fog a végtelenségig csörögni, szolgáltatótól függően 50-90 másodperc után megszakad a vonal.
márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!