Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért akadozik az usb? Mikor...

Mért akadozik az usb? Mikor mozgatom az egeret napjába többször is be akad mert ujrabootol az usb vagyis nem tom mit csinál mert nem írja ki csak ugyan azt a hangot adja mint amikor először dugjuk be az a furcsa rövid csengés.

Figyelt kérdés
Töbnyire 2-3 sec tart de van hogy meg fagy. A gép azonban működik mert a billentyűzet működik ilyenkor is. Csak nem mozdul az egér akkor sem ha be teszem egy másik usb be. Mi lehet a baj?
2020. máj. 28. 03:05
 1/3 anonim válasza:
Szerintem az USB-vel van a probléma. Lehet, hogy elmozdult benne valami és emiatt rossz az érintkezése, ezért néha úgy veszi a gép, hogy te kihúztad. Ha van otthon másik egér, akkor próbáld ki, hogy azzal működik-e.
2020. máj. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát én is az usb re gyanakszom. de feszt nézem és be van dugva rendesen. meg át is tettem másikba. Miért csinálhatja ezt?
2020. máj. 28. 20:46
 3/3 anonim válasza:
Úgy értem, hogy az USB a rossz. Nekem az összes egerem az USB miatt halt meg, mindig az ment tönkre. Ezen nem segít, ha másikba dugod. Sajnos valamiért elég rövid életű néhány USB, szerintem ez nálad egércsere lesz. Sajnos előfordul az ilyen. Magának az USB-nek a belsejében lehet érintkezési probléma.
2020. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!