Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi idő míg megérkezik az...

Mennyi idő míg megérkezik az email a facebook-tól a személyis azonosítás után?

Figyelt kérdés

Pár napja kidobott mindenkit, azóta nem tudok belépni, mert még régebbről a 2 faktoros hitelesítes volt bekapcsolva, és egyik helyet sem érem el ahova elkúldik a kódot.

Plusz azóta mar az eredeti jelszavam se jó mert addig b@$ztam a rendszert hogy már azzal se tudok belépni.

Akkor küldtem személyis képet, megjött az email, ahol nyomonkövethetem, hol jár a folyamat. Tehát az email megerkezett, a "jó" email címre kaptam.

Azóta a nyomonkövetésben az áll, hogy döntés született, elküldték az emailt.

Viszont nem kaptam semmit.


Most előfordulhat, hogy a nyomonkövető emailt jó címre sikerült nekik küldeni, de magát a lépéseket hogy mit csinájak a régi email címemre küldik? 😶

Vagy csak már elküldték az emailt (tegnao délu.) és azóta nem éri ide?


Azóta már 2x elküldtme még egyszer a személyit, és azonnal jött az email megint a nyomonkövetésről, hogy már megszületett a döntés, és a lépésekről hogy mit csináljak, elküldték az emailt.


Nem érkezett meg azóta se. Spamban sincsen, se közösségiben se sehol.


Akkor most mi van? 😶


márc. 7. 09:13
 1/4 anonim válasza:
76%
általában soha.
márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ÉS tudok valamit még csinálni ezzel vagy mindenképp teljesen új fiókot kell csinálnom egy ilyen hülyeség miatt?
márc. 7. 19:54
 3/4 anonim válasza:
mindenképpen újat csináld, felesleges pazarolni az időt erre.
márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csúcs
márc. 7. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!