Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnám vissza szerezni a...

Hogy tudnám vissza szerezni a Google fiókomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, megcsináltam a kétlépcsős azonosítást, a kodókat lescreenshotoltam, és újra indítottam a telefont, mindent törölt kivéve a képeket, de valamiért az a screenshot ahol a kodóo voltak, azok is kitörlödtek, és most nem tudom megadni a kodókat, és így nem tudok belépni a fikómba, lehet nem magyarázzam elég érthetően, de nagyon agodóm hogy most mi lesz, mert próbáltam minden bejelentkezési módszert de egyik se megy, félek hogy nem tudom már visszaszerezni

2021. aug. 31. 01:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudtommal kétlépcsős azonosításnál Android-os telefon esetén ha abba be vagy lépve, nem kell kódot megadni, csak felugrik egy app hogy te voltál-e az. Illetve ilyenkor mobilszámot meg kell adni, és SMS-t is lehet kérni
2021. aug. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"újra indítottam a telefont, mindent törölt kivéve a képeket"

Újraindításnál nem töröl a telefon semmit - ha valóban csak újraindítottad - akkor ott kell lennie valahol a screenshot képnek is.

Más a helyzet, ha visszaállítottad a telefonodat - akkor az SD kártya adatai maradnak, a telefonon lévő adatok törlődnek.

2021. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!