Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az előnye a bridge módnak?

Mi az előnye a bridge módnak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami szakavatott a témában. A lényeg, hogy van saját routerem, amit a szolgáltató által adott router helyett szeretnék használni elsősorban WIFI-re. Viszont szeretném hogy a szolgáltató router LAN portjai is használhatóak maradjanak, mivel az felkerülne a padlásra a kábelrengeteg miatt és abból kapnák a netet az set top boxok az egyes szobákban. Így csak 1 kábel futna le a saját routeremig is. Jelenleg AP módban kötöttem rá a routerem és az ONT eszközön simán csak kikapcsoltam a WIFIt. Nem tudom mennyire voltam érthető.
márc. 7. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Dupla NAT abban az esetben nem jó dolog, ha kívülről el akarod érni a géped vagy más okból szükséges, hogy kívülről tudjanak kapcsolódni (pl. torrent). Mezei netezésnél tökmindegy.
márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!