Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell menteni az excelt...

Hogyan kell menteni az excelt vagy a power pointot a home meghajtóba?

Figyelt kérdés

Simán menteni tudok. A tanár mindig azt mondja, hogy mentsél a home meghajtódba a saját mappámba. Nincs is mappám vagy nem tudom.:(

Kérlek ne pontozzatok le, meg ne trollkodjatok. Rossz vagyok infóból. Általános suliban mindig játszottunk (ha csináltunk valamit, azt is csak a mentés gombra kellett kattintani), itthon meg nincsen laptopom/ számítógépem.



márc. 10. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Én sem tudom kitalálni a tanarad gondolatait. Tőle kérdezd! 🤦‍♂️🤦‍♂️


De nyilván érdemes az ilyen házikat felhőbe menteni. Google drive vagy onedrive. Azt bejelentkezés után bárhol eléred. Onedrive inkább, mert ugye microsoft fiókot kaptok még ugye? Diákoknak ingyenes, nem? Meg alapvetően az a microsoft saját ökoszisztémája is, szóval ms office-os dolgokat én oda rakosgatom.


Amúgy meg mi az, hogy NINCS???? INGYEN ADNAK!! Minden iskolában adnak ingyen gépet. Igényeljétek fszom, mert KELL! Nem értem miért ilyen hülyék a szüleid és a tanárod is, hogy nem zavartak már el a fszba megigényelni a sulis gépet. Végig segíteniük kellett volna ebben téged.

márc. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg inkább azt mondta, hogy a home meghajtódON, nem mintha ennek lenne értelme, de talán csak a C: meghajtóra gondolt, a saját mappád pedig az, ami pl. a Dokumentumot, vagy a Letöltést is tartalmazza, alapból nem is látod, csak ha a Helyi lemezen megkeresed a Felhasználók alatt a bejelentkezési neved, az a saját mappád. Ments egyszerűen a Dokumentumokba, vagy itt egy almappába.
márc. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!