Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Microsoft lumia 640 lefagyas...

Microsoft lumia 640 lefagyas mi az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok mielőtt megkapnam azt a megjegyezest miért is írok erről a 100 éves telefonról lényegében gyűjtő vagyok és nem rég vettem ezt a telefont

Na de arról is van szó hogy kb 3 hónapja vettem ezt a telefont használtam így telefonálasra többre nem de jah és egyszer csak nem kapcsolt be a telefon de ha fel teszem töltöre akkor be kapcsol de a Windows logónál ki kapcsol próbáltam le gyarizni gépen is újra rakni de akkor is ugyan ezt csinálta tehát nem lehet szoftver hiábaja készüléknek valaki valami tipp? Talán aksi gyere kellene? Vagymi


márc. 12. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen öregen lehet sz@r az akksi. Akár annyira, hogy töltőről sem akar bootolni. Tablettel jártam így.
márc. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1/1 válaszoló

Hát remélem aksi baja lesz akkor.

márc. 12. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!