Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom megcsinálni, hogy...

Hogy tudom megcsinálni, hogy a gépemről elindítok egy filmet a tv-re és közben a gépemen dolgozom?

Figyelt kérdés
márc. 16. 09:14
 1/8 anonim válasza:
66%
Ügyesen.
márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Kábellel összekötöd a géped és a tévét. Képernyő kiterjesztése és áthúzod a tévére a lejátszót.
márc. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
márc. 16. 09:26
 4/8 Szikszai.B ***** válasza:
Én nem kábellel kötném össze, hanem vennék (illetve nekem van is) egy Chromecast-ot, és azzal átstreamelném a filmet a TV-re.
márc. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eartrumpet-et érdemes leszedni, azzal könnyebb kezelni, hogy melyik eszközön szóljon a hang. Kb ennyi. Simán menni fog.


Win+P ami még kellhet, és kiterjesztés lehetőséget kell választani, hogy különböző kép legyen a megjelenítőkön.

márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy ha okos tv, akkor érdemes egy médiaszervert leszedni, és akkor a tv fogja lejátszani a fájlt. Pl serviio. Megtalálod ott, ahonnan a filmeket is lopod.
márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Meton ***** válasza:

Ha wifis a tévéd, akkor a tálcán a jobb szélen van egy értesítések ikon, ezt kell megnyitni. A megnyíló ablakban kiválasztod a csatlakozást, majd kiválasztod a tévét és ennyi. A képernyőt kiterjeszti a tévére is. Megnyitod a filmet, aztán áthúzod a tévére.

Persze az kell, hogy a számítógépen és a tévén is legyen wifi. Tulajdonképpen az okosítón is van wifi, ha a tévén nincs, akkor az okosítót kell használni.

márc. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike!
márc. 23. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!