Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nem műkpdik a marketplace?

Mr. S kérdése:

Mért nem műkpdik a marketplace?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár napja ez az üzenet fogad: A marketplace nem elérhető számodra. Tudja erre valaki megoldást? Semmi problémásat nem tettem ahogy eddig se, írtam nekik de gondolom hiába. Van aki szerint el kell fogadnom a frlhasználási feltételeket de sehol nem találok ilyen opciót. Köszi ha segítesz

márc. 16. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben úgy döntöttél korábban, hogy a messenger fiókod levasztod a Facebook fiókról, akkor fogadhat ez a hiba.
márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a hiba, tegnap óta nem működik, pedig semmit nem csinálok máshogy. Már több napja döntöttem arról, hogy kezeljék az adataimat és utána működött is napok óta. Esetleg azóta rájöttél mi lehet a megoldás?
márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jöttem rá órákat foglalkoztam vele de semmi, egyébként a messenger nincs leválasztva faceről. Másét fogom használni mert ha el szeretnék adni valamit nem szerencsés ha egy teljesen új fiókról teszem, ha ilyet látok az nekem átverés gyanús
márc. 24. 08:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Ugyanez van nálam is, jutottál azóta valamire?

ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
semmi..
ápr. 16. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!