Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek az...

Milyen laptopot vegyek az öcsémnek szulinapjára? Max 200.000 ft értékbe lehet használhatót kapni? Gamer laptopot szeretne, amin jól megy a Genshin. Én nem értek a kütyükhöz buta barna vagyok, úgyhogy ezért kérdezem. 17L

Figyelt kérdés
Ő sem ért amúgy ezekhez, csórikám engem kérdezett, sajnos én se értek hozzá. 15 éves amúgy.

márc. 23. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

[link]


Ha online megrendeled és még adsz 9ezret a 200ezren felül, ez a legjobb választás, ez a gép már vigan elviszi Genshint.

márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*vigan elviszi a Genshint.
márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, lehet nem lesz népszerű válasz, de én inkább keresnék valami alig használtat hardverapron egy jól felértékelt figurától.


200 még pont az az ársáv, ahol túlságosan játékra termett laptopok nincsenek, az 250 körültől kezdődik.


Az meg kb a legrosszabb forgatókönyv, hogy kap valami amúgy nem olcsó cuccot, és csalódik benne. Mert most mi van, ha Genshin helyett ki akar próbálni valami picit komolyabb játékot... Ott azért már kevéske az integrált videokártya.

márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért laptop? Feltétlenül hordozhatónak kell lennie? 200.000-ért komolyabb asztali gépet kapnál, illetve az öcséd.
márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gép:

[link]

Monitor:

[link]

A maradékból meg filléres egér+billentyűzet és bármivel játszhat.

márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi pénzért op.rendszer nélkül kaphatók.


i5-1235u / 16GB RAM [link]

márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Thunderfairy ***** válasza:
A Genshin-t mobilon is lehet játszani. Igaz PC-n jobb mint mobilon, de nem feltétlenűl kell számítógép hozzá.
márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Haburc ***** válasza:
Ez sem rossz választás, bár a lenovoknál kérdéses a burkolat minőség. [link]
márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!