Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki ért a crypto walletek...

Valaki ért a crypto walletek bányászásához?

Figyelt kérdés
Megvettem egy programot és még nem jött semmi, valaki tudja, hogy pontosan hogy van ez vagy hogy hogy működik??

ápr. 11. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣"Megvettem egy programot és még nem jött semmi" 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

No comment. Ez volt a nap kérdése.

ápr. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A crypto wallet alapból egy tárca, ahol a meglévő crypto-dat tudod tartani, így azt nehéz lenne bányászni. Ha ennyire értesz az egészhez, akkor nagyon jó befektetés volt a program vásárlás. Szerintem hanyagold ezt a dolgot. Vagy állj neki és olvass utána, hogy mi-hogyan működik.
ápr. 12. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen küldök neked egy exe fájlt, ha adsz pénzt :)
ápr. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
POV: amikor az agyad 100%-át használod
ápr. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A wallet az egy pénztárca, konkrétan ezt jelenti a szó. Nem bányászni kell, hanem ezen tárolhatod a kriptódat.


Pl metamask az egy online wallet. A különböző váltókon is lehet tárolni a kriptódat. Nyilván ezek nem biztonságos helyek.

Ha biztosra akarsz menni, akkor hideg tárcára (fizikai) gyűjtöd a kriptódat, pl Ledger. A pénztárca pedig valójában egy 12-24 szavas jelszó, egy hozzáférési kód, amit meg kell jegyezned, és nem adhatsz ki senkinek..


Bányászni nyilván nem lehet pénztárcát, és fizetni is csak a hideg tárcákért kell. Egy online walletet bármikor létrehozhatsz ingyen, váltókra ingyenes a regisztráció, stb...


Ha bányászni akarsz, akkor ahhoz bányászgép kell. Olcsón a depin eszközöket tudod megvenni. Drága áramzabálóként pedig pow (proof of work) típusú coinok bányászhatóak (ez kb akkor érheti meg, ha ingyen van az áramod) pl bitcoin. Mindegyikhez kell hozzáértés.m és sok tanulás.

ápr. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HakapiszikMatyi ***** válasza:
100%
Nem szép dolog kinevetni! Én is szoktam bányászni a pénztárcámban. Sajnos többször eredménytelenül.😥
ápr. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!