Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ügyfélkapuval kapcsolatosan...

Ügyfélkapuval kapcsolatosan kérdezném,hogy ....??? A többi lent.

Figyelt kérdés
Otthon,asztali pc-n használok ügyfélkaput,de szeretném használni androidos mobilomon is.Mobiltelefonunkon azonban nincs internet.Valaki tudna segiteni abban,hogy ahol van wifi kapcsolat/nem otthon/tudjam a mobilon is elérni az ügyfélkaput.Nem vagyok pc.zseni,csak olyan irjon,aki nem cikizni akar,hanem ténylegesen segiteni és azt is tudom,hogy a google a barátom.Én mégis bízom,még abban,hogy vannak még jószándéku segíteni akarók.Köszönöm.

#ügyfélkapu alkalmazás telepítése androidos mobilra
ápr. 14. 13:25
 1/10 Aktív Szál ***** válasza:
75%
Ha wifi van, akkor ugyanúgy tudod elérni mobilon is az ügyfélkaput: böngészővel. Semmi plusz dolog nem kell hozzá.
ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Úgyfélkapu az interneten van.

Internet nélkül nem éred el. Semmiről.


Internet nélkül csak a kertkaput éred el. 😄

ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2/2-től kérdezném,hogy ahol van internet és wifi,ott rákapcsolódok a netre és használom a mobilomon,amig ott vagyok !! Akkor elmagyaráznád,hogy mit irtál,köszi!
ápr. 14. 14:24
 4/10 anonim ***** válasza:
A wifi és az internet két különböző fogalom..! Van wifi internet nélkül is.
ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aktiv Szál-nak köszi,de nem működik,próbáltam,azt mondja nem egyezik a felhasználó név vagy a jelszó !! Pedig az asztali gépről meg működik !!! Nem kell valami appot. vagy valami mást letölteni a mobiltelefonra ??? Akkor nem értem !
ápr. 14. 14:30
 6/10 Morfondir ***** válasza:
Nem. Nem kell hozzá semmilyen app. Elfogadod a sütiket, és belépsz. Azt el tudom képzelni, hogy elütötted a jelszót, vagy ilyesmi. Még valami: Nem ajánlom, hogy egy nyitott WiFi hálózathoz csatlakozva használd az ügyfélkaput, de a te döntésed...
ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Aktív Szál ***** válasza:
100%
Ha ezt írta ki, akkor vagy a felhasználónevet vagy a jelszót elrontottad.
ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
48%

mobilon lehet valami karakter, betu ugy nez ki mint a gepen billentyuzeten de attol meg lehet hogy mas...

pl.


illetve ugyanugy lehet lathatoan is beirni mobilon is

vagy ha megse akkor bemasolni valahonan ahol lathato

igy nem tudod felreutni

kis es nagy betut elteveszteni stb.

ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindekinek köszönöm a válaszokat !Nem ütöttem el a felhasználó nevet és a jelszót!Ugyanazt ütöttem be amit az asztali pc-n,ott működik,de a mobiltelefonon meg nem ! Ha van WIFI Internet nélkül is akkor nálam ,miért nem működik ?? Itt azt hiszem feladom,még egyszer köszönöm a válaszokat.
ápr. 15. 12:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Van internet vagy nincs?
ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!