Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segít nekem valaki a 2d...

Segít nekem valaki a 2d animációmban?

Figyelt kérdés

Szoval az van hogy teljesen egyedul vagyok nincs senki aki segitene az animaciom kesziteseben YouTubeon tegnap ossze gyultünk 10 Ezren es hat ugy megigertem a feliratkozoimnak hogy elkeszitem, de azelott meg egy 3d SFM animaciorol volt szo csak az animator lemondta es mast nem talaltam aki megtudna csinalni, szoval ugy dontottem hogy neki fogok egyedul egy 2d verziora sajnos gepem nincs hogy azzal csinaljam igy egy telefonon flipaclip appoon keresztül csinálom, de rajottem hogy nekem ez nem megy egyedul ez igy nagyon nehez mar azt hiszem 1-2 honapja csinalom de meg szinte semmit sem haladtam egy 2 masodperces utes animaciot csinaltam es egy fejmozgatasos beszed jelenetet ami 2 masodperc szinten, szoval ez egyedul nem megy, hogy en tervezem meg a karaktereket, en irom a sztorid es meg a hatterrel is bajlodnom kell es meg sztorival is mert nincs teljesen megirva, most biztos jottok azzal, hogy akkor minek kezdtem el ha nem tudom megcsinalni, azert mert en ezt nagyon akarom es nem fogom feladni elkeszitem a sajat kis mesemet ami kb 10 perces, ja es ez hat hogy is mondjam olyan rajzfilm lenne ami hasonlo a joung justice sorozathoz


Valaki vallalja azt hogy segitene nekem barmiben az rajzfilmem elkesziteseben? Mert ezt egyedul lehetetlen megcsinalnom



ápr. 15. 10:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Egyedül nekem ez nem megy, aki akar segiteni a rajzfilmben az vegye fel velem a kapcsolatot
ápr. 15. 10:40
 2/16 anonim ***** válasza:
Mennyit fizetsz?
ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok fizetni pénzel mert szinte szegények vagyunk, gépünk sincsen én meg a telefonomon dolgozom :((
ápr. 15. 13:05
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor valószínűleg magadnak kell megoldanod.

Főleg, mert pénzt akarsz vele keresni.

ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én nem akarok ezzel pénzt keresni azért csinálom mert akarom ezt a rajzfilmet Blazeról
ápr. 15. 14:25
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is áldoznod kell rá.

Ha nem pénzt, akkor barterban beszéld meg valakivel, de az nem lesz egyszerű.

ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Milyen bartelban? Nem ismerek ilyen platformot
ápr. 15. 14:40
 8/16 A kérdező kommentje:
De ezt amugy nem is ugy kell elkepzelni hogy egy sorozat vagy egy egy oras, hanem csak egy sima 10 perces kis rajzfilm amiben letudok mindent es ennyi
ápr. 15. 14:40
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Téma volt már ez.


Megmondtam a tényeket.


Ne várd el senkitől, hogy ingyen áldozza az idejét a te álmodért!


Mindenkinek 24 óra egy napja, mindenkinek véges az élete.

Az idő egy olyan kincs, ami ugyan rendelkezésünkre áll, de uralni nem tudjuk, maximum élni vele és beosztani.


Ha beígérted a feliratkozóidnak... Ez van. Vállald a következményeket.

Tisztességes kommunikáció alap a videózás világában is.


Nem szégyen elismerni a helyzetet s elnézést kérsz, majd pedig a türelmüket.


VivziePop youtube csatornáját csekkold, hogy lásd az, másképp is lehet ütemezni a dolgokat.


Nézd meg milyen időközönként jön ki alkotásuk.


Vagy pl ott van az artistswitch anime.


Felelősség vállalás pedig alap, ha valamibe bevonod a nézőidet, embereket.

Tessék szépen gyakorolni.


Ne várd el mástól a belefektetett melót ingyen a saját projektedbe.


Fogadd el, nőlj fel, hogy nem így működik a világ!


Elvárnád egy lelkes ingyen animáló munkáját, akinek alapvető felszerelése is megvan stb, míg jómagad egy gépre nem tudsz összedobni kesst.


Kinek és hol érné meg? S legyél őszinte: te se tennéd meg egy köszönömért, hogy idődet pazarold a semmiért/más álmáért.


Hány éves vagy, hogy ennyire nem vagy a téma/élet magaslatán?

ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem ez az egész hozzáállásod, személyiséged ezen része kifejezetten unszimpatikus. Ilyen emberrel pénzért se dolgoznék.
ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!