Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segít nekem valaki a 2d...

Segít nekem valaki a 2d animációmban?

Figyelt kérdés

Szoval az van hogy teljesen egyedul vagyok nincs senki aki segitene az animaciom kesziteseben YouTubeon tegnap ossze gyultünk 10 Ezren es hat ugy megigertem a feliratkozoimnak hogy elkeszitem, de azelott meg egy 3d SFM animaciorol volt szo csak az animator lemondta es mast nem talaltam aki megtudna csinalni, szoval ugy dontottem hogy neki fogok egyedul egy 2d verziora sajnos gepem nincs hogy azzal csinaljam igy egy telefonon flipaclip appoon keresztül csinálom, de rajottem hogy nekem ez nem megy egyedul ez igy nagyon nehez mar azt hiszem 1-2 honapja csinalom de meg szinte semmit sem haladtam egy 2 masodperces utes animaciot csinaltam es egy fejmozgatasos beszed jelenetet ami 2 masodperc szinten, szoval ez egyedul nem megy, hogy en tervezem meg a karaktereket, en irom a sztorid es meg a hatterrel is bajlodnom kell es meg sztorival is mert nincs teljesen megirva, most biztos jottok azzal, hogy akkor minek kezdtem el ha nem tudom megcsinalni, azert mert en ezt nagyon akarom es nem fogom feladni elkeszitem a sajat kis mesemet ami kb 10 perces, ja es ez hat hogy is mondjam olyan rajzfilm lenne ami hasonlo a joung justice sorozathoz


Valaki vallalja azt hogy segitene nekem barmiben az rajzfilmem elkesziteseben? Mert ezt egyedul lehetetlen megcsinalnom



ápr. 15. 10:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Tisztázzuk én egy olyan ember vagyok aki bárkinek segít, sosem biztam suliba se vegignezni ha valakinek nem ment valami mindig segitettem, mindig kialltam mindenkiert, mindenben segitettem barkinek bármikor, és közben meg mindenki utált engem senki sem barátkozott velem mert láttak hogy nem vagyunk valami penzesek, mindig ugyanabban a ruhaban jartam suliba is, en barkitol kertem segitseget engem mindenki lesz..t de en akkor is segitettem mindenkinek, hiaba itel el engem barki en akkor sem szeretem nezni ha valaki szendved ha lenne penzem az utolsot is oda adnám neki csak hogy egyen, vannak tesoim, inkabb en nem szoktam enni csak hogy ok egyenek, tudom hogy nagyon vekony vagyok, de megis inkabb ok egyenek, rajzoltam mar par embernek ingyen is amikor megkertek es nem kertem erte penzt, en olyan vagyok hogy barki akarhogy banik velem en akkor is segitek rajta!

Es ezt a rajzfilmet nem csak a feliratkozoimnak akarom hanem magamnak is mert szeretném ha megtudnam csinalni ezt, ha kell akkor magamba fogom akkor, megcsinalni lehet hogy igy elfog tartani vagy 2-3 evig mire megcsinalom, de akkor is megfogom csinalni, kiveve akkor ha elromlik a telefonom mert mar nagyon hamar lemerul, na ha ez bekovetkezik hogy elromlik akkor mar tenyleg nem fogom tudni mgcsinalni es ettol felek a legjobban, ezert is akarom minnel hamarabb megcsinalni de sajnos ehez nagyon sok turelem es ido kell, de en megprobalom megtenni amig tudom

ápr. 15. 15:28
 12/16 anonim ***** válasza:

Rendben van, akkor drukkolunk neked.

Ha valami elkészül, szólj!

ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Elég volt a hisztiből.

Mit nem értesz mindazon, amit kifejtettem?


Jószívűség, segítőkéz az egy dolog, de ami TE itt kunyerválsz, az ingyen munka... Nem kevés munka!!!


(No és ha a másik rafkos még jogi gondjaid is lehetnek, aztán mehetsz bíróságra is. Feldobhat, behajthattja rajtad a munkája árát, az eredeti fájlok pedig nála vannak. )


Nem tiszteled a másikat, se a másik idejét, munkáját, elvársz dolgokat, cserébe pedig egy vállveregetést adnál neki... Neki, aki a te ingyen munkád helyett alsó hangon kereshetne laza 100 ezret alsó hangon.


Nem az anyukád, akit megkérsz, hogy ezt meg azt kérsz és kapod a nyalókát a szádba, csak maradj csendben.


Az más, ha felsegítek egy elesett nénit a földről (úgy, hogy gipszben volt a kezem...)


és teljesen más, hogy ingyen munkaerőt keresel.


Te magad hisztizel mi mennyi időbe telt neked... Képzeld, az alkotóknak is sok idejükbe fájna... Az más kérdés, hogy rutinosabban kiviteleznek (már ha tapasztalt és megvan rá az eszköztáruk és a jó fizetős progik melyek naprakészek).


Burkoltan hisztizel, hogy értsenek meg, segítsen valaki, de nagyon egyoldalúan gondolkodsz!

Ez is egyfajta önzőség,csakhogy tudd...


Merülj el a kis álmod előtt önmagadban, önismeretben... Tedd rendbe a dolgokat fejben.

Ha nem megy egyedül, akkor keress fel szakembert. (az még van ingyenes is, ha van TB-d)


Jelenleg olyan vagy, mint egy kisgyerek, aki hisztizve nyafizik a népnek és könyörög az ingyen munkaerőért.


Ismét kérdezem: te dolgoznál ingyen?


Vagy másképp fogalmazok:

Az az 1 másodperc, amit 1 év alatt kiszültél... De másnak az álma lenne... Te megcsinálnád ingyen?


Jómagam szeretek segíteni.

Mondok pár példát, hogy értsd:

a dolgoknak ára van.

Adok kapok elv mindenütt ott van.


Egy néni felsegítése pár másodperc, egy köszönet a részéről szintén.


Egy barátunk segített az üzletünk költöztetésében.

Mert mi pedig segítünk alkalmanként a hatalmas kertjükben.


Adok-kapok elven működik minden. Minden emberi kapcsolat is.

A párkapcsolattól a baráti kapcsolatokig.


Sok alkotóval tartom a kapcsolatot.


Pl fotós barátom a termék fotóimat vállalja időnként,

cserébe: időnként a termékeim közül választhat annak megfelelő értékben.

Pl 120-250 ezres kézzel varrt bőrtáska.


Komoly munka van a termékfotók mögött is, ám a táskavarrás szintén melóval és idővel jár. Emellett mindegyiknek vannak sajátos költségei.


Ahol egyoldalú a nagy "segítség" azt nevezik kihasználásnak!

S hülye, aki hagyja magát!


Azt se feledd a suli az más.

Segítesz egy házi megírásában stb. Ezek apró dolgok.

Viszonozták?

Ha igen, akkor okés, ha egyoldalúan csináltál több dolgot is... Hát hülye, aki hagyja magát. Ugye?


Közel se összehasonlítható azzal, hogy "gyere animáld már meg az álmomat ingyen, mert csóró vagyok"...


Te dolgod. Oldjad meg vagy hisztizz tovább!

De ingyen ne várd el!

Ugyanis ezzel semmibe veszed a másik embert! Kihasználod...


Ha ez után se fogod fel és betokosodott aggyal tovább hajtogatod a magadét... Annyit érsz... Ne minősítsed lejebb önmagadat publikusan!


Legyen az embernek álmai, céljai, ám az odavezető utat a realitás talaján páros lábbal kell kijárni.


Szépen dőlj hátra a gondolataiddal, ne csinálj semmit, hanem elmélkedj.

A fent elhangzottakon, magadon, jelen helyzeteden stb és szépen kezdj el megoldásokon gondolkodni!


Aztán vágj bele!


Számolgass, variálj, vázlatolj.


2 munka mellől startoltam. Tudom milyen a semmiből építkezni.


Minden lehetőséget megragadtam, mert céljaim voltak és vannak is +újabbak jönnek.


Még azt is felhasználtam magam előnyére, amikor egyik volt munkahelyem dobálta ki a jó papírdozozokat (egyből az ment át fejemben: sokat spórolnék csomagok küldésekor), ezüst lapokat, amik a termékeket választották el egmástól, a raklapnyi műanyagot, amit azért dobtak volna ki, mert 0.05 mm-rel vékonyabb volt és nem volt jó a gépbe...


"mire kell az neked?" - kérdezte az átlag nép.


Volt benne munka, nem is volt kedvencem az a monotonítás, de nem kevés pénzt szedtem össze, onnantól pedig bővíthettem hobbijaim eszköt és alapanyag tárát, gépeket.


Kreativitás a mindennapokban is megmutatkozik.


Miért csináltam?

Mert akartam baszki! Volt célom, de nem voltam hülye.

S nem is vártam el senkitől, hogy helyettem csinálja a dolgokat vagy nagy részt más segítsen. Vagy másra áttoljam.


Mert nem voltam embertelen a másikkal szemben. Mindez az én dolgom volt s az is.


Az apró szivességek vagy a valamit valamiért teljesen más szinten van.


Szedd össze magad kuncsorgás helyett!

ápr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kb 18-25 között lehetsz korban.
ápr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondom hogy csinálják meg helyettem csak hogy valaki tamogasson pl beszelgetek valakivel es pl ő mondja mi lenne ha pl ezt csinalna ennel a resznel en meg ahh tenyleg ez jo otlet es mi lenne ha o meg azt csinalna es igy valakivel ossze raknank egy jo sztorit, hátterrel meg ugy gondoltam megbeszeljuk mi a hatter mondom egy sivatag megrajzolom a sivatagot mondja tegyunk bele nehany bokrot vagy valamit oke, rajz pl rajzolom hogy felugrik, mi lenne ha kicsit vastagabbra csinalnad a kezet?

Ilyen segitsegekre gondolok! Nem arra hogy valaki leul es megcsinalnmindent helyettem hanem segit! Segit megcsinalni mint egy barat!

De nincsenek barataim sem mert mindenki lenez engem, szoba sem allnak velem sehol sem! Nekem csak egy tars kell! Es ezert nem gondolom hogy fizetni kellene masnak, de ha lenne penzem fizetnek meg ezert is

ápr. 16. 13:33
 16/16 anonim ***** válasza:

Eléggé kimagyarázni akarod magad ebből...


S elhiheted, aki animációban tanácsot ad, mint jómagam is... Azzal fogja kezdeni:

Vegyél gépet angyalom...


A hobbi pedig azért hobbi, mert szereted, kikapcsol, felszabadít.


A görcsös nézeted helyett töltsd az idődet pszichológusnál és minimálisan szocializálódj. Picit bővüljön a világ nézeted és megértsd mikről ídtam neked.


Specifikus részletes animációs tanácsot pedig mindaddig nem tudok mondani, de más se, aki rendesen benne van a témában szintén, amíg nincsen egy alap felszerelésed...


Csak a gyorsbill kombókból kapásból tudnék írni 2 db A4-es tömör oldalt...


Feladom. Az agyi kapacitásod a béka popsija alatt van. Azon pedig nem lehet segíteni.


A sok mellébeszélést, kibúvót, megoldásra nem törekvésedet már nem bírom.


Lehet, hogy nem véletlen nincsen senkid. Ergo beigazolódik az egyik irományom pomtja:


Érdemes lenne önismeretre rámenned.


Sok sikert, mielőbbi fejlődést, tényleges megoldást (pl gépre, emberi kapcaolatokra)!

Szép napot!

ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!