Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vigyem a laptopot magammal...

Vigyem a laptopot magammal szabadságra?

Figyelt kérdés
1 hét és csak a hátizsák vihető a repülőre, de abban pont elfér tokkal, vonóval és hely is marad.
ápr. 19. 03:30
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
9 szavazat
 1/9 P.O.C. ***** válasza:
100%
Pihenés nem erről szól. De ha függő vagy, és félsz, hogy elvonási tünetek jelentkeznek majd, akkor inkább vigyed.
ápr. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Pihenni mész, nem dolgozni. Ha a főnök él azzal a jogával, hogy megszakítja a szabadságot, éljen a kötelezettségével is, hogy a korábbi hazautazás felmerülő költségeit megtéríti.
ápr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a péklapát elég a emailekhez, pár weboldalhoz. Laptopot legfeljebb feladandó csomagba tennék, nem nehezéknek kézipoggyászba.
ápr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Feladandó csomagba semmiképpen nem tennék laptopot, mert azokat meg szokták dézsmálni a csomagkezelők. Céges laptopot semmiképpen ne vigyél, sajátot csak akkor, ha nem tudsz anélkül élni.
ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Aktív Szál ***** válasza:
100%
Nyaralásra már egy ideje nem viszek laptopot, nincs értelme, a telefon elég. Vagy nagyon max vigyél egy tabletet.
ápr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Vigyél asztali gépet billentyűzettel, kormánnyal, 26" monitorral az kényelmesebb... 😅

De megfontolandó hogy a gémer széket se hagyd otthon.

ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vittem sem a laptopot, sem a tabletet.

A szállodában csak aludni voltam, egész nap mászkáltam.

Egyáltalán nem hiányzott a gép.

(Egy hét Bangkokban)

ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Telefonon minden elintézhető. Szálláson vagy wifin vagy valahol, akkor ne felejtsd el feltölteni a fotóid/videóid, ne vesszenek el, ha történik valami a telóddal/fényképeződdel
ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg a konnektorra figyelj, hogy legyen kompatibilis töltőd az adott országéval
ápr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!