Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen kifogással tudnék...

Gabesz077 kérdése:

Milyen kifogással tudnék szabadságra menni?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégámmal egyszerre mennénk szabira, de egy időben csak az egyikőnk mehet sajnos.

Milyen kifogást lehetne találni7, amire a Főnök tuti azt mondja, hogy ez valoban egy nyomós indok?



febr. 2. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyennel.
febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Fel kell mondani, és akkor mehettek együtt bulikázni.
febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Tényleg annyira eltolhatatlan az a szabi/program??


Eléggé kiábrándító az ilyen fajta viselkedés, hogy kis sulis módra kifogást kell keresned az helyett, hogy megbeszélnétek, egyeztetnétek.


S gondolom a munkáltató se véletlen akarja felváltva a dolgot közöttetek.

Lehetnél elég érett ezen témakörben is. Pl látni és megérteni azt, hogy miért így osztja be a főnökötök a dolgokat.


Ha pedig időpontra leszervezett dolog pl utazás stb, azt az ember előre jelenti normál esetben, hogy hivatkozhasson arra "én időben szóltam, a foglalót pedig már kifizettem".


Felnőtt emberek vagyunk, könyörgöm...


Persze vannak kivételes esetek, amikor tényleg SOS-be le kell lépnie valakinek, de az nagyon komoly esetekben van.

Azokkal a dolgokkal pedig nem szórakoznék, ugyanis, ha lebuksz, hogy kamu, akkor éles helyzetben nem kapod meg azt a bizalmat s nem engednek el.


S pl az az idő alatt az a szeretted, aki segítségért kiáltott a telefon túloldalán... Holtan esik össze.

febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Covid gyanús vagy! Teszt felesleges, / Te úgy érzed, hogy az vagy./
febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%

#4, kutyát sem érdekli már a kovid-gyanú, de maga a kovid sem.

Vagy beteg vagy nem.

Ha beteg, akkor orvosi igazolás.

És ha véletlenül a főnök (vagy a HR, vagy a kolléga, akinek majd az egyszerre kieső kettőt kell helyettesítenie, ezért nem kicsit lesz dühös rájuk) meglátja őket hogy nem betegek, esetleg egy fotó facsén vagy instán amint buliznak vagy kirándulnak vagy meccset néznek, mit bánom én, akkor jár minimum a fegyelmi. Minimum.

És akkor majd lehet ide jönni sírni, hogy miért ilyen szívtelen, meg igazságtalan a főnök bácsi.

febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Temetes,fogfajas
febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
45%

Nem kell kifogás,csak ne menj be.

Nem rúghat ki csak 3 igazolatlan után.

febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!