Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Apple iPad vagy MacBook?

Apple iPad vagy MacBook?

Figyelt kérdés

Ebayen nézegettem ezeket a dolgokat.

Vadonat új 64 gbos iPad már van 600 dollártól postával együtt,


MacBookból sajnos csak használtat találtam 700 dollárért. (13,3 inch , core 2 duo processzor, 1gb ram, 120 gb hdd, snow leopard )


ti melyiket vennétek meg?


2010. okt. 31. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
én ugyanennyi pénzből vennék egy irodai PC-t, PS3-at, és egy HTC telefont inkább.
2010. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

van egy fujitsu amilio laptopom, de már 4 éves, és nem lehet benne semmit frissíteni :S


htc tilt 2es telefonom az van, teljesen meg vagyok vele elégedve,


ps3am az sajnos nincsen, de a 2 teljesen kielégíti minden vágyam.

2010. okt. 31. 19:30
 3/4 anonim válasza:
Attól függ mit szeretnél? egy hordozható munkagépet, vagy egy szórakoztató gépecskét?
2011. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy táblagéppel (legyen az egy iOS-es Apple iPad; webOS-es HP TouchPad; vagy Androidos Samsung Galaxy tab)tartalmakat fogyasztasz. Egy hordozható számítógéppel pedig tartalmakat szerkeszteni is könnyedén tudsz. (Persze táblagéppel is lehetséges, de már szöveget begépelni is jóval macerásabb, programozni, videókat vágni stb. meg már szinte lehetetlen.) Döntsd el mire szeretnéd használni.
2011. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!