Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Por ill. szösz lehetett vagy...

Por ill. szösz lehetett vagy porszűrő?

Figyelt kérdés
Szétszedtem a laptopom hogy kitisztítsam mert nagyon melegedett és gyakran lekapcsolt. A ventillátor és a barázdált valami között (az ami a szellőző lyuknál van csak ilyen fém valami) volt ilyen szöszre hasonlító snyag mint a páraelszívók szűrője... Mi volt az, mert kiszedtem de nem lesz baja? (am azóta halkabb, gondolom csak por volt oda nem kell szűrő ugye?)
2010. okt. 31. 23:37
 1/3 A kérdező kommentje:
megvan, találtam egy ezzel foglalkozó oldalt, képekkel, a hűtőbordánál volt iszonyat mennyiségű kosz
2010. okt. 31. 23:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehetsz béna, hogy nem tudod megállapítani, hogy amit kiszedtél az szűrő-e avagy por.
2010. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

azért igen könnyem felismerhető az összeállt porciha és egy szűrő


a porciha könnyebben szétjön húzásra és te van apró pici porszemcsékkel hajjal szőrszállal,


a szűrő az meg egy egységes rácsszerkezet amit nehezebb széthúzni ráadásul valószínű a műanyag szálak is jobban felismerhetők és elkülöníthető egy szőrszáltól.

2010. nov. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!