Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem...

Segítségre lenne szükségem abban hogy miért merül le nekem mindig a fényképező (fontos)?

Figyelt kérdés
Folyton olyan elemet rakok bele amik újratölthetőek, fullosan feltöltve és 10 perc után lemerül. Most vettünk bele egy másik elemet ami nem újratölthets és az is szintén lemerült. valaki tudna segíteni hogy mi lehet a baja?
2010. nov. 1. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a baj a mi fényképezőgépünkkel is.

Vettem új újratölthető elemet de az is 10 percig bírja, viszont a rendes 1x használatos elemmel működik rendesen.

Nem tudom mi a baja konkrétan, de engem is érdekelne.

2010. nov. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A merülést nem tudom konkrétan de nem minden eszközt lehet használni akksival. A nem tölthető elemek 1.5Von merülnek le. Feltöltve 1.8V-osak. A tölthető akksik 1.5V körül vannak feltöltve és 1.2Von merülnek le. Ez a 2 elemnél 2.4V vs 3V deficit nem tesz jót némely eszköznek.
2010. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!