Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ztracker-ezők! Egy kis segítsé...

Ztracker-ezők! Egy kis segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Szeretnék javítani az arányomon, mert már olyan gyatra, hogy megvonták a letöltési jogomat. Igazából én tölteném vissza a cuccokat, most perpill 10 cucc van függőben, de senki sem tölti, így fel sem töltődik. Szerintetek hogy javíthatnék? Úgy pl. tudnák, hogy most amit sokat töltenek le/fel én is letölteném és aztán vissza? ebben tudtok segíteni, pl. hogy magát a torrent fájt letöltitek és átküldeitek?
2011. ápr. 21. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:

A torrent azért torrent, mert e-mailben, nem igazán lehet átküldeni.

Az arányt legjobban úgy tudod javítani, ha sokak által futtatott torrentet töltesz fel (amit sokan töltenek, de a letöltőből van több), illetve kihasználod az eresleges freelecheket - már, ha arrafelé felllelhetők...

2011. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

'magát a torrent fájt letöltitek és átküldeitek'

ha az én accomról töltöm le, és átküldöm, akkor az én nevemben töltesz le, ill fel!!!


Egy másik oldalról szedj le valamit ami fent van a Z-n is, és teljes azonosság esetén seedelheted a Ztracker-re.

2011. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de ha úgy töltöd le, hogy csak a .torrent kiterjesztésik, akkor is a te nevedre tölti? mert végülis akkor utána én töltöm le és utána vissza nem? lehet rosszul gondolom

És azt hogy tudom kideríteni, hogy melyikek azok, amelyek más torrent oldalon is fentvannak meg itt is?

2011. ápr. 21. 21:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Regisztráltam BitZone-ra, mert most freereg van. Találtam egyet ami ott is van, meg ztrackeren is, azt csinálhatom hogy letöltöm és mindkét helyre visszatöltöm? és hogy kell beállítani, hogy hova töltöm?
2011. ápr. 21. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:

A .torrent fájlban a torrentoldal felhasználó és jelszavad is benne ven, ez alapján azonosít a tracker és számolja a feltöltést.


Teljes név és fájl azonosság esettén a letöltött torrent letöltési helyeként a már meglevő film, zene helye megadva, kényszerített újraellenőrzés, és 100% esetén mehet a seed.

2011. ápr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
még mindig nem vágom. Inkább azt mondjátok hogy lehet
2011. ápr. 22. 13:00
 7/7 anonim válasza:

"A .torrent fájlban a torrentoldal felhasználó és jelszavad is benne ven, ez alapján azonosít a tracker és számolja a feltöltést."


Ez hülyeség. A torrent fájlban nincsen se felhasználónév se jelszó! Csak a passkey-t, vagyis biztonsági kulcsot tartalmazza és ez alapján azonosít a tracker.

2012. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!