Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Előttem már feltették ezt a...

Előttem már feltették ezt a kérdést de én is felteszem:Mért kapcsol ki a gépem?

Figyelt kérdés
Példa:ha bekapcsolok egy játékot és fél órát játszom a számítógép kikapcsol.Vagy ha bekapcsolom pl: a photoshop-ot akkor is kikapcsol és amikor indítom újra és töltené befele a Windows-t akkor hirtelen kikapcsol!De aztán várok 10 percet és bekapcsolom a gépet akkor beindúl rendesen.Szóval mért kapcsol ki?Már tudom hogy a proci melegszik túl de mit ajánlotok mit csináljak vele?Egyébként a procim: AMD Athlon(tm) Dual Core Processor 4450e, 2,3GHz.Mit csináljak veled?
2010. nov. 8. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Takarítsd ki a processzor hűtőbordáját, valószínűleg igen sok por rakódott le. Ha széttudod szedni (levenni a hűtőt), akkor egyúttal tegyél rá friss hővezetőpasztát.
2010. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugyanezt megteheted a videokarival is, ha van.
2010. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ!

DE AKI TUD MÉG MONDJON TANÁCSOT

2010. nov. 8. 21:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez a megoldás. És ha nem csinálod meg, cseszheted a géped, mert odavágsz neki...
2010. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jól van na!nem kell leordítani a fejem!
2010. nov. 8. 21:47
 6/11 anonim válasza:

Én már megsütöttem 1 videókártyámat és egy processzoromat is, azért mert nem tisztítottam rendesen.

De itt a tanács:

Vedd le az egyik oldalát a gépnek (azt amelyikről jobban tud szellőzni), viszont így gyakrabban kell majd tisztítanod mert így sokkal könnyebben porosodik, 2 hetente elég szerintem, de ez függ attól, hogy mennyi állatod van pl. De először próbáld ki tisztítás után.

2010. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ok köszi!
2010. nov. 8. 21:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vitázok az előttem szólókkal mert nem tudok belekötni abba amit mondanak de én még mellette megnézném a memóriát is ugyanis tesómnak a gépe akkor csinált ilyet mikor behalt az egyik memóriája
2010. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. nov. 10. 21:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Épp három napja tetted fel a kérdésedet. Megkérdezném, kitakarítottad a géped, ahogy javasoltuk? Szerintem nem, mert akkor megírtad volna, hogy sikerült, nem sikerült, nem tudom visszarakni az oldalát, stb.

2010. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!