Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudnék letölteni egy...

Hol tudnék letölteni egy angol értelmező szótárt vagy egy angol-magyar szótárt? A gépemre kellene. Fontos, hogy ne kelljen hozzá internet és nem szükséges a hang, bár jól jönne.

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Szótárnak én ezt használom

[link] --itt ingyen letudod tölteni. Én a német részét használtam kéttannyelvű suliba de sokba segített és többminden van rajta (angol, francia, szakszótár is)

2009. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Giovanni ***** válasza:
angol-magyar [link]
2009. aug. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: Amikor ki akarom választani a szótárt, azt írja, hogy: "Hiba a szótár állomány megnyitásakor" Mit tegyek?:S

2. válaszolónak: Nem lehet fel telepíteni :S Baj, hogyha 64 bites Windows 7-et használok?

2009. aug. 29. 22:42
 4/6 Giovanni ***** válasza:
hát be basz.. xD
2009. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Giovanni ***** válasza:

[link]


[link]



[link]



talán valameik.

2009. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

22:22 : most már működik, csak a tulajdonságoknál a kompatibilis módot kellett beállítanom

23:03 : [link] ennek a programnak végre semmi baja


Köszönöm mindkettőtöknek!

2009. aug. 29. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!