Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan növelhetem a processzor...

Hogyan növelhetem a processzor teljesítményét? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

CPU Level 1 Cache - Processzor első szintű gyorsítótár

Engedélyezi vagy tiltja a processzor L1 (elsődleges) gyorsítótárát.

Hacsak nem tuningoljuk a gépet, hagyjuk bekapcsolva.


CPU Level 2 Cache - Processzor második szintű gyorsítótár

Hagyjuk bekapcsolva - ha letitljuk akkor ugyan lehetséges a processzor "túlhajtása", de nem éri meg - valószínűleg több gondot okoz, mint amennyit nyerünk vele.


kérdés:

ha tényleg kikapcsolom a 1-est, 2-est akkor gondot okoz?


GTA IV szaggat növelni akarom a teljesítményt.

- Gygabyte HD4550 1gb DDR3 videokártya

- RAm 2Gb

- win 7 64bites

- intel core E7500 2.92Ghz


2010. nov. 26. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
GTA 4 egy optimalizálatlan bughalmaz, videokártya a leggyengébb láncszem, majd memória és processzor.
2010. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe nem próbálkoznék. Lehet a proci órajelét növelni tényleg, de figyelembe véve, hogy abszolút nem értesz hozzá, a te esetedben az eredmény vagy romlás (mert bizony tuningal, ha rosszul csinálod, akár a negyedére is visszaeshet a teljesítmény) vagy pedig egy lyukasra égett proci és/vagy elszállt alaplap is lehet az eredménye...
2010. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
fasza. azért kösz a válaszokat!
2010. nov. 26. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!