Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem lesz gond ebből?

Nem lesz gond ebből?

Figyelt kérdés

Ma szeretném lecserélni az asztali gépemet laptopra. Inviteles internetszolgáltatóm van,ha lecsatolom az asztaliról és feldugom a laptopra akkor azonnal függ működni,mint régen vagy valamit be kell majd állítani rajta?

Foggalmam nincs! :SS


2010. nov. 30. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem speciel olyan netem van hogy csak bedugom és kész.


De láttam olyat is ahol kapcsolódásnál meg kell adni a felhasználónevedet meg a hozzátartozó jelszót.

2010. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na,ez olyan az Invitel ilyen tárcsázós net!


És akkor mit kell rajta állítani??

2010. nov. 30. 12:03
 3/5 NoSleeping ***** válasza:
Elvileg kaptál a szerződés megkötésénél egy papírt, amin minden adat rajta van. Ha nem sikerülne, felhívod az ügyfélszolgáltatót, biztos szívesen segítenek.
2010. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg nem paráznák előre ,lehet ,hogy rádugod a lapit aztán egyből jön is a net. Minden esélyed megvan rá.
2010. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Nem fog alapból működni.

Először is létre kell hoznod egy kapcsolatot, ami ki fog tenni egy ikont az asztalra. (Már ha bepipálod, hogy tegye ki.)


Kaptál egy kis füzetet, ahol le van írva minden. Azokat a lépéseket végigköveted, és beírod a szerződésen szereplő azonosítót + jelszót. Így fogsz tudni csatlakozni.


Megnyugtatlak: nem Te vagy béna, ha nehezen megy, mert egy balfék volt, aki a kis füzetet csinálta. Így ha nagyon nem megy, akkor hívd fel az Invitel ingyenes technikai segélyvonalát!

2010. dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!