Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy rossz 2megás netem...

Van egy rossz 2megás netem erre fizetünk 4000-et de most váltottunk T-Home 4050ftért 5 megás netre csak még nincs bekötve. Megéri? Jó? Megbízható? Mire elég? Nem megy el sokat?

Figyelt kérdés
15 megásra akartunk váltani de felhívtak hogy itt az nincs kiépítve. Akkor nem értem itt sosee lesz 15 megás?
2010. dec. 3. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is 5megás nett van T-home úgy szint! Mi is akartunk váltani 15 megásra, csak van egy bökkenő a csaj megnézte a számítógépen az adatforgalmat, az színekkel jelzi a területen hogy éppen milyen adatforgalmat tudnak kialakítani azaz garantált sebsebég lesz e vagy sem! A mi környékünkön sárgán jelöli a 15megás nett szóval vagy megkockáztatjuk és garantált sebbeségre jön vagy sem és megint csak 5 megás sebbeségre képes!
2010. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól hangzik.
2010. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na még annyival egészíteném ki hogy T-home viszont drágán adja, de legalább tényleg annyival jön,ha éppen az a körzet zöld színben pompázik legalábbis nálunk ilyen eljárással nézik ezt meg!
2010. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és mi ezt nem tudjuk megnézni?:D
2010. dec. 3. 21:36
 5/6 A kérdező kommentje:
de akkor végülis vna lehetőség a 15 megásra csak nem tuti hogy annyival jön lehet 800-900-1000 stb nem?:D
2010. dec. 3. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy én is furcsálltam, mert én azt gondoltam hogy ahol van 5 megás nett ugyan attól a szolgáltatótól ráadásul kábel módon csatlakozik ott nagyobb sebbeségü nett is ki lehet alakítani, de akkor mégsem igaz! a legközelebbi T-home körzeti irodába meg tudjátok ezt nézni.
2010. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!