Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri elvégezni egy programte...

Megéri elvégezni egy programtervező informatikus szakot az egyetemen?

Figyelt kérdés

Kissé kifejtve a következő a kérdés:

Nekem ez már második diplomám lenne, és ebből kifolyólag mindenképp fizetős, körülbelül 200.000 Ft / félév.

A kérdésem az, hogy megéri-e ezt elvégezni (összesen 6 félév, tehát 1,2 millió), vagy jobb autodidakta módon megtanulni programozni (már amennyire lehet)?


Szerintetek melyik hasznosabb, melyik éri meg jobban?


2010. dec. 13. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Na nem tudsz programozni, akkor szerintem ne kezdj bele.


Nem kamu képzés, mint a legtöbb, szopatnak rendesen, és valószínű1 félév után már nem lennél ott.

2010. dec. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én konkrétan ELTE programtervező informatikára gondolok.

Viszont ezek szerint, ha valamennyire már tudok programozni, és úgy kerülök oda, akkor van értelme.

Meg ugye legalább lesz egy papírom is róla.

2010. dec. 13. 01:57
 3/3 anonim ***** válasza:
nos szerintem a közeljövőben a mobil alkalmazásfejlesztés és programozás nagyon sokat fog érni, úgyhogy ha van ennek köze hozzá akkor végezd el, de ha mégsem mindenképp tanuld meg mert sokat fogsz még vele keresni
2010. dec. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!