Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol ki a számító...

Miért nem kapcsol ki a számítógépem?

Figyelt kérdés
Összeraktam egy gépet kb 1 hónapja,faszán működött minden,aztán tegnap azt kezte el hogy kiakarom kapcsolni és ugyanazt csinálja mintha ujraindítottam volna a start menübe.így most csak úgy birom kikapcsolni hogy ha sokáig nyomom a power gombot:/
2010. dec. 18. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan gépek hogy kell tenni arra az alkalmazásra egy pipát amelyikre akarod hogy megtörténjen(ez csak kikapcsoláskor van)ott van olyan hogy Leállítás,Ujraindítás,stb,na szerintem te rátetted arra hogy Ujraindítás,próbáld meg áttenni a Leállítás pontra
2010. dec. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" Vannak olyan gépek hogy kell tenni arra az alkalmazásra egy pipát amelyikre akarod hogy megtörténjen(ez csak kikapcsoláskor van)ott van olyan hogy Leállítás,Ujraindítás,stb,na szerintem te rátetted arra hogy Ujraindítás,próbáld meg áttenni a Leállítás pontra "


na kedves kérdező akkor megkaptad a választ , ezt kell csinálnod és megoldva a problémád

(ugye ? )

2010. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lécci részletesen írd le h mit hol állítsak...
2010. dec. 18. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Amikor kapcsolod ki a gépet kijön az a kis ablak ahol beállíthatod hogy milyen módon kapcsoljon ki a gép, van újraindítás, leállítás, újraindítás MSDOS módban, és ott tedd rá a leállítás menüpontra! szerintem ez a baja!

2010. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ne haragudj még mindig nem vágom.ha rámegyek a kikapcsoláasra akkor nekem az jön ki hogy:kikapcsolás,újraindítás,készenlét.ha eerről beszélsz...
2010. dec. 19. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!