Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hova tudnam feltölteni a...

Hova tudnam feltölteni a szallagavatom? 32 perces. Szeretnem ha az osztalytarsaim is megtudnank nezni.

Figyelt kérdés
2000-s a felvetel.Eddig video kazettan volt meg.Most sikerult dvd-re irnom es szeretnem valahova feltölteni.A you tube-ot mar probaltam de 60% többet nem akar feltölteni.Valami mas oldalt tudtok?A nagysaga 1G körül van es 32 perces!
2010. dec. 18. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Youtube-nak jónak kellene lennie, ezek a feltételek:

A videó lehet...

* HD felbontású

* Legfeljebb 2 GB méretig.

* Legfeljebb 15 perc hosszú lehet.

* Többféle formátumú


Annyi újítás van, hogy eltörölték az időkorlátot, így ha a feltöltésnél kiírja hogy jogosult vagy 15 percnél hosszabb videót feltölteni, akkor nincs olyan akadály amivel ezt a videót meg tudod osztani.

Nekem korábban már csinált olyan Firefox, hogy megállt mindig a feltöltés, és sosem sikerült befejezni. Internet explorerben viszont sosem állt meg, vagy fagyott volna le a feltöltési folyamat. Mivel nincs akadálya a megálláson kívül a youtube-ra való felrakásra, nézd meg hogy más böngészőben sikerül-e, lehet menni fog. Azért 1 Gb anyag feltöltése elég hosszadalmas folyamatnak számít.


Nem igazán van még olyan videómegosztó ahol egyben ilyen jellemzőkkel ellátott videót meg tudsz osztani. Vagy darabolnod kell az idő miatt, vagy rontani a minőségen a méret miatt.

2010. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1./ A DVD-n lévő videot konvertáld le FairUseWizard-al, eredmény avi fájl lesz. 700MB-ra állitsd be.

2./ Ezt a fájlt már elküldheted óriásfájl mellékletben /freemail, citromail indamail már 1GB-ig továbbit/, osztálytársaid meg letöltik és megnézik.

Ezzel egyben marad a video.

A YouTube-nél pedig nincs jobb megoldás.

Ha arra akarod feltölteni, akkor a 32perces avi fájlodat legalább ketté kell választani, mivel max. 15percet tölthetsz fel egyszerre és max. 2GB-ot.

Erre jó XP-nél a W. Movie Maker, W7-nél a W. Live Movie Maker. A csunya Windows az aviból ugyan saját fájl-t csinál /wmv/, de gondtalanul feltölthető.

2010. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 2.vagyok ujra. Bocsi, valóban egyszerűsödhet helyzeted, mert nekem pl. már kiirja:


Congratulations! Your account is now enabled for uploads longer than 15 minutes. Click the Upload button below to select a video.


Azaz nincs időkorlát, tehát csak le kell konvertálni avi, wmv vagy más fájlba a DVD-t és nyomhatod fel! Ők meg töltsék le. A letöltéshez regizni nem kell csak a feltöltéshez.

2010. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!