Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Cod2_mp. Exe működése leállt,...

Cod2_mp. Exe működése leállt, mi a probléma?

Figyelt kérdés
Laptopon vagyok és ez egy 3,2 Ghz-s 512 Mb RAMmal rendelkező ati x700as VGA van benne. nos a probléma az h a multi nem indul el fekete képernyő majd kilép. dee a single problémamentesen megy, mi lehet a gond? lécii fontos lenne :)
2010. dec. 20. 17:17
 1/9 A kérdező kommentje:
jah és WINXP-t használok ..
2010. dec. 20. 17:18
 2/9 anonim ***** válasza:
ujratelepitésel még nem próbálkoztál? ha nem akkor tedd meg hátha jó lesz nekem segített már ..
2010. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jah és boldog karácsonyt és kellemes ujj évet
2010. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen igen már sokmindent kipróbáltam mindig leállt sajna.. boldog karácsonyt
2010. dec. 20. 17:32
 5/9 anonim ***** válasza:
hello ez azért van mert vagy multi-t vagy single-t használsz. egyszerre nem használhatsz kettőt szóval vagy multizol egy telepítésnél vagy újrarakod és csak single-zel. Ez van nemtom megmondani miért így gyártották a játékot :D remélem érted :D üdv.
2010. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
egy szót se értek..:D de ezt nem is értem miaz h single vagy multi :D még jóhogy egyszerre 1et haználok
2010. dec. 22. 20:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennyire hülyevagy?!?! :D

MultiPlayer= online játék/Valós emberek ellen

SinglePlayer= A gép az ellenfeled/küldetéseket csinállsz stb.


Na szóval. Feltelepíted, játszol "single"playerrel ahogy te is fogalmaztál.Szóval az elindul.

(kilépsz a single-ből) és multizni akarsz. Na szóval ezt azér nemtudod megtenni mert Singleplayert kezdted el játszani. VAGY SINGLEPLAYER/VAGY MULTIPLAYER modot telepíted hogy így fogalmazzak. Szóval feltelepíted-> végigviszed a küldiket->letörlöd->újrafelteszed és csak online jáccol azaz multizol. ÉRTED? ha felteszed a gamet elkell döntened hogy melyikbe vágsz bele?! nemlehet azt hogy gondolsz egyet és singleplayerben jáccol egyszer meg multiplayerbe. EZ VAN ÍGY GYÁRTOTTÁK! STIMM? :D:D érted ember? :D remélem elég érthető voltam :D Boldog Karácsonyt! üdv.

2010. dec. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
istenem ennyire szefós nemvagyok bázd... tudom h külön van a játék tudom h miaz a multi 5 évig codoztam ne nekem akard megmondani mi az, hanem h mi a francnak nem akar elindulni... miért dob le fekete képernyővel... miéééért
2010. dec. 24. 13:35
 9/9 A kérdező kommentje:
és ez rohadtul nem így van megy párhuzamosan a 2 nemtudom te mivel játszottál ... :D:D
2010. dec. 24. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!