Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopom lefagy, megáll a...

Laptopom lefagy, megáll a müködése kb 2 percre de utánna teljesen jól használható de addig semmire se reagál. Nemtudom mitől lehet ez a probléma egy vadonatúj laptopnál. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Vírus ellenőrzést futatttam nem talált semmit. Nem melegszik , és az OP rendszer is eredeti (Windows 7). Lövésem sincs mi lehet a probléma..
2011. febr. 27. 16:05
 1/1 anonim válasza:
nekem is volt már hasonló problémám, csak asztali pcvel. be is írtam egy informatikai műsorba ott azt mondták erre hogy lehet sokminden, legfőbbkép vinyó hiba,egyéb kontakt hiba, vagy táp, de lehet memoria is. ha meg új laptopról van szó garanciális, akkor elkell vinni szervízbe, biztos valami fizikailag nemjó benne és kicserélik.
2011. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!