Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ma kaptam egy iszonyat gyönyör...

Ma kaptam egy iszonyat gyönyörű Apple laptopot. De van egy kis probléma. Nem tudom kezelni! Melyik gomb mit jelent rajta? Leírnátok kérlek vagy küldenétek linket? Meg még valami: a billentyűzetet hol lehet beállítani, hogy melyik betűt adja ki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Általában minden gomb azt csinálja, mint ami rá van írva. Például ha megnyomod az "A" feliratú gombot, akkor az az aktuális programablakba egy "A" betűt fog gépelni. Tudom, hihetetlenül hangzik, de így van.

Bővebb információt találhatsz a gép használati útmutatójában.

2010. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát bármilyen furcsa is, de ha megnyomom az "A" betűt, akkor a "Z"-t írja le. És szokott lenni ilyen az új gépeknél. A használati útmutató meg angol, és egy betűt se tudok angolul, szal..
2010. dec. 22. 19:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Ilyen?

[link]

2010. dec. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
iiigen :D
2010. dec. 22. 19:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát csak nem tudom hogy szokjak hozzá, ha nem tudom hogy működik.. De úgy látom itt se találok rá választ, úgyhogy majd valahogy megoldom :)
2010. dec. 22. 19:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Operációs rendszer MAC? Láttam már ilyet, nagyon gyors volt rajta minden, a net is. De a beállításokat nem tudom. Kérdezz rá a profi guruk oldalán (csak regisztrálni kell):

[link]

2010. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi.!! :D
2010. dec. 22. 21:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha pesti nagy, menj be a Duna Plázába, az XML boltban (Apple szaküzlete, második emelet) szivesen segítenek.
2010. dec. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem pesti vagyok, majdnem 5 órára van innen.. De egyszer akkor majd ha arra járok akkor benézek :)

Köszi :)

2010. dec. 23. 11:30
 10/10 anonim ***** válasza:
A billentyűzet magyar?H Ha igen próbáld beállítani a gépen
2015. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!