Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A videoktól be...

Pszfbt kérdése:

Mit tegyek? A videoktól be lassul a gépem!

Figyelt kérdés
Múltkor megformáztam a gépem, mert ha elindítottam egy videót és ha nem egyből néztem meg hanem bele-bele tekergettem akkor egyszerűen belassult a gép meg a videó mint a lasitott felvétel, vagy ugrálva ment hogy 3 másodperceket ugrál, ha belassul akkor a hang megy tökélestesen csak a kép vagy be kockázódik vagy csak lassú de nagyon! (Próbáltam 3 lejátszóval VLC, Kmplyer, BS player mindegyikkel ezt csinálja, de nem mindig, de sajnos elég gyakran ahhoz hogy zavarjon) Amikor ki X-eltem a lejátszót és kb 5 perc után rájött mit akarok aztán kilép belőle, még kb újabb 5 perc amíg a Windows-ban bármit tudtam csinálni, mert az is belassult (forog a homokóra) aztán egyszer csak minden rendbejön! Aztán ha megint helyreállt minden és megint elindítok egy videót akkor megint ugyanez de van h be is fagy! :S és megformáztam és ugyanez. Mi lehet ez? Vírus vagy codek? Windows 7-et használok
2010. dec. 26. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Videokártya legfrissebb drivere fent van?
2010. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!