Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Írtam egy mail-t a microsoftna...

Írtam egy mail-t a microsoftnak, válaszoltak, hogy hívjam fel őket, mert ezt ide nem tudják leírni (Xbox 360). Igaz az, hogy vezetékes telefonról ingyenes őket hívni, de mobilról meg nagyon drága?

Figyelt kérdés

Nem rég elromlott az xbox 360-headsetem, ezért írtam a magyar microsoftnak(xbox témában), és azt írták, keressem fel őket telefonon, kollégájuk elmondja, mi a teendő. Viszont én azt hallottam, hogy mobilról nagyon-nagyon drága velük a telefonálás, de vezetékes telefonról ingyene. Ez igaz?

Válaszokat előre is köszi!!


2010. dec. 27. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Vezetékesről annyiba kerül, mint egy pesti számot hívni, mobilról meg annyiba, mint egy vezetékes számot hívni
2010. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kössz, akkor rosszul értesültem..
2010. dec. 27. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!