Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért mondja mindenki hogy...

Miért mondja mindenki hogy jobb a Windows 7 mint az XP?

Figyelt kérdés
XP-n régebbi játékok is mennek. Nemtudok dönteni mert mindenki mást mond.
2010. dec. 27. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

Régi Suzuki Swift vagy új Suzuki Swift?

Szar-szar, de még is több mindenre alkalmas egy új.

De ha ennyire nagy gond a döntés vegyél egy Mac-et és akkor nem kell ilyenen gondolkodni.

2010. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az XP elavult, már nem fejlesztenek rá semmit. Egy darabig még jó, hogy elmennek rajta a régi dolgok (amiknek a 75%-a fut Win7 alatt is) De az újabb programok már nem nagyon fognak megjelenni rá. Legjobb példa rá az újabb játékok, amik már igénylik a directx 10/11 támogatást, ami XP alatt nincs.
2010. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz dönteni, akkor rakd fel mindkettőt. Manapság nem drágák a vinyók, úgyhogy helyet nem nehéz találni nekik.


Ha már egy ideje használtad mindkettőt, akkor könnyebb lesz eldönteni.

2010. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért jobb a Windows 7, mert a microsoft elhatározta, hogy mindenki vegye meg. Hogy nyomatékosítsa a kívánságát, az újabb directX-eket már el sem készíti xp-re, így az xp nem elavult, hanem "elavították".

A win98-ról jőve kezdetben utáltam az xp-t is, mint a xart, ha tehettem, inkább linuxoztam. De persze használtam xp-t is, és így visszatekintve nem volt az olyan rossz rendszer. De az ms-nek hála, már csak volt. Igy múltidőben.

A Windows 7-ről nem sokat tudok, csak annyit, hogy jó a sajtója. A Windows 7-hez szerényebb vas kell, így gondolom ugyanabból a marketing keretből több promóciós gépet tudtak szétosztani a szakma nagyjainak, mint anno a maga korában "atomerőművet" igénylő Vistából, és ez jót tett a rendszer imázsának. Hogy jobb-e, majd kiderül, de új gépnél már Windows 7 kell.

2010. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%

Hogy lehettek ennyire szűklátókörűek?


A win7 az XPhez képest olyan, mint az űrrakéta a trabanthoz képest...


Azt nem ecsetelem, hogy mennyivel stabilabb a rendszer (fényévekkel), de 100x több funkciót tartalmaz, sokkal felhasználóbarátabb, 100x biztonságosabb önmagában is, gyorsabb és olyan supportja van, mint az XPnek sose volt. Pl. hol volt neked olyan winXP telepítésed, mikor beraktad az XP lemezt, 3 perc múlva klikkeltél 2-őt és 35 perc múlva KÉSZ volt a win. Nem a telepítés, hanem minden driver magától fenn, minden működik. Hol volt olyan, hogy bedugod a kamerádat USB-n és letölti a drivert hozzá a netről automatikusan win? Hol volt benne olyan, hogy a bluetooth telefont automatikusan kezelni a win, nem kell sz0pni a ritkaf0s driverekkl?


Ezt kb a végtelenségig sorolhatnám...


WinXp egy őskövület és maga idejében is ócska volt. A Win7 egy modern rendszer és annak ellenére, hogy eddig minden windowst "sz@rnak" minősítettem a win7-el minden szempontból elégedett vagyok.

2011. jan. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 gajcsu ***** válasza:
0%
Ha annyira oda vagytok a win7-el azt magyarázd el nekem hogy miért nem müködik torrent+net egyszerre win7 alatt. És miért telepítem újra a sz@r xp-t az ultra fos win7 helyet. mind a kettőt probáltam de nálam az xp stabilabb lehet hogy nincs támogatotsága de mostani játékok is simmán futnak rajta (xp)
2012. júl. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

utolsó:


Kb. 1 milliárd ember torrentezik világszerte. Vajon a Win7 a szar vagy te kúrsz el valamit?! (megsúgom te kúrsz el valamit de nagyon)

2012. júl. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
elsőnél a pont :)
2013. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gajcsu ***** válasza:
0%
Ha én kúrok el valamit mond meg mit csináljak
2013. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Windows 7
2014. ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!