Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért mondja mindenki hogy...

Miért mondja mindenki hogy jobb a Windows 7 mint az XP?

Figyelt kérdés
XP-n régebbi játékok is mennek. Nemtudok dönteni mert mindenki mást mond.
2010. dec. 27. 19:36
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én végigpróbáltam a Windowsokat a 95-östől kezdődően.

A W95 egy kínlódás volt, gyakran lefagyott.

A W98 sokkal stabilabb volt remek karbantartó programokkal (pl a rendszerfájl helyreállító), de gépeket hálózatba kötni egy sziszifuszi munka volt.

A W2000 fényévekkel jobb volt, ez már majdnem ugyanaz mint az XP. Nekem egy HP Omnibook 6000-esen volt, P1-es P2-es gépekre ma is a legjobb választás.

A legendás XP egy mestermű, ezt szerettem a legjobban. Régebbi gépekre ma is ez a jó választás, bár hízásra hajlamos és akkor lomhább lesz. Sajnos ma már nem erre írják a programokat.

Volt Vistám is, mert ezzel vettem a laptopomat, jól elvoltam vele kb 5 évig, egyszer sem omlott össze, nem kellett újratelepíteni.Most is megvan a gyári winchesteren. Ez is hajlamos a hízásra, ha jól emlékszem kb 25GB a terjedelme.

A W7-et kiváncsiságból telepítettem fel egy nagyobb vinyóra, most ezt használom. Részben jobb, részben rosszabb mint az XP vagy a Vista. A kényelmi funkciók jók, de telerakták egy csomó felesleges szarsággal is. Ez is 21GB jelenleg a gépemen. Régebbi gépekre nincs driver.

2015. febr. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kénytelen vagyok én is szólni :D

Nos a Win7 jó de(!) én inkább xp barát vagyok és én csak a játékok (ergo Dx11) miatt váltottam a mostani átlag felh. 20% xp 70% win7 azért még van valami jó az xpben nem? (jó igaz valakinek nem olyan a vasa vagy egyszerűen nem akarja frissíteni hisz minek ha csak youtubeot nézel meg szövegetszerkesztesz)

2015. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!