Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik laptop...

Szerintetek melyik laptop alkalmasabb a játékokra? Dell Inspiron N5010 (INTEL) vagy Dell Inspiron M5010 (AMD). és hogy mennyire új játékok futnának rajta? Köszönöm válaszotokat.

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 23:45
 1/4 Panda Péter ***** válasza:

a videókártya a lényeg. a laptopok 99%-ában VGA limit van, ami azt jelenti, hogy az egymáshoz viszonyított teljesítményben a processzor erősebb mint a videókártya, ergo a videókártya visszafogja a teljesítményt, az a szűk keresztmetszet. elmondható tehát, hogy játékteljesítmény szempontjából mindegy, milyen procis laptopot veszel, ha mindkettőben átlagos kétmagos processzor van.

szerintem érdemes a hd5000-es szériából választan.

2011. jan. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
asztali jobb a játékra...laptopból egy hasonló erőségű gép sokkal drágább mint az asztaliból
2011. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem n5010 van intel i5 (4X2.40GHz) ati radeon hd5470 512-es vid kártyával 3gb rammal és simán visz mindent amit csak akarok igaz van amit csak medium beállitásokkal de egyébként simán jó. igaz nem volt olcsó de megérte. ha csak játékra kell gép nem laptopot kell venni mert az ugy sokkal drágább jobban megéri asztalit max csak akkor ha sokat utazgatsz és vinni akarod magaddal akkor vegyél ilyet. amugy az intel sokkal jobb mint az amd
2011. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat. és tisztába vagyok vele h az asztali gép jobb... hát logikus hogy jobb. 2 is van itthon... de most laptop kell mert az itthoni gépet nem tudom hurcolászni külföldre vagy nyaralni stb...
2011. jan. 17. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!